ŠTĚNICE

diskuse o štěnicích základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

Hubení mravenců po??tadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Do boje se štěnicemi...

  • Obraťe se na specialisty.
  • Připravte se na nejhorší.

štěnice domácí

štěnice

štěnice

Pokud se pouštíte do boje se štěnicemi, nelze než konstatovat, že díky jejich dlouhodobé absenci v našich krajích se jedná o celkem neprobádanou oblast. Nikdo vám nezaručí jejich úplné vymícení a celkově se dá říci, že boj s tímto hmyzem je běh na dlouhou trať.

Mnoho deratizérských firem do dneška bádají nad efektivním způsobem, jak štěnice zničit a pravdou je, že mnoho s pracovníků těchto firem ještě štěnici ani nevidělo. Je velmi obtížné najít firmu, která skutečně problematice rozumí a zná účinné prostředky pro vymícení štěnic. Firma, která se vám zaručí, že štěnice zcela zlikviduje během prvního, či druhého zásahu pravděpodobně vůbec neví proti čemu stojí. Bohužel lidé preferují společnost, která je sebevědomá a zaručí se, než firmu, která vysvětlí, že úspěch není zaručen a varuje před tím, že vás čeká mnohem větší počet zásahů v rozmezí delšího období. Taková firma však pravděpodobně zná problematiku mnohem lépe a je schopná vyřešit efektivněji kontrolu nad zamořením štěnicemi. Zákazník by měl být varován, že zbavit se zcela štěnic je velice složité a nikdy není záruka, že 100% brouků bude zlikvidováno.

V principu jde prvotně o to, abychom eliminovali množství možných skrýší pro štěnice... Skříně plné oblečení, uskladněné harampádí, věci uložené pod postelí, atd. - To všechno jsou ideální útulky pro štěnice. V hotelích, kde lidé přespávají jen dočasně a nepravidelně je daleko snažší dostat štěnice pod kontrolu, než v jednotlivých domovech, či rodinných domech.

A můžou vůbec být štěnice zcela vymíceny v jednom místě? Odpověď zní ano, obzvláště pak pokud je situace podchycena včas a majitel obydlí je ochoten spolupracovat s odbornou firmou. Čím déle jsou štěnice nezpozorovány tím lépe se sžijí s prostředím a oto horší je pak likvidace. Jelikož rámy oken, praskliny ve zdech potrubí atd. skýtají štěnicím stejně dobrý úkryt jako postel, byť ne v bezprostřední blízkosti hostitele, hrozí migrace ze sousedních bytů, kde existence štěnic nebyla zpozorována. V takovém případě není možno šíření zastavit bez kooperace a nasazení druhé strany.

V mnoha případech postačí dvě až tři návštěvy deratizérů, ačkoliv jsou případy, kdy je 100% vyhubení zdlouhavé nebo dokonce nemožné.

VÝSKYT ŠTĚNIC NENÍ ZPŮSOBEN ŠPATNOU HYGIENOU !!!

Nikoli špatnou hygienou, ale zavlečením vajíčka či brouka z místa na místo je způsobeno zamoření štěnicemi. Doměnka, že toto zamoření je způsobeno špatnou hygienou je velkým omylem. Štěnice nerozlišuje jednotlivý sociální status lidí ani čistotu jejich domova. Faktem je, že s jejich výskytem nemá čistota nic společného. Štěnice se mohou vyskytnout v nejluxusnějších hotelech, multimilionářských vilách, stejně jako v chatrči bezdomovce. Případy zavlečení štěnic zahrnují pobyty v prostředí infiltrovaném štěnicí, návštěvy hosta, který brouka nevědomky přinese ssebou, nebo převzetí zásilek obsahujících vajíčka či samotné brouky. Z toho plyne, že zamoření štěnicemi může postihnout kohokoliv, kdekoliv a nehledě na sociální status a míru osobní hygieny k němu dochází v hotelích, apartmánech, rodinných domech, komerčních objektech, školních třídách, prádelnách, veřejné dopravě a list pokračuje dál... Zatím co péče o hygienu nemá se zavlečením nic společného, může hrát klíčovou roli při kontrole nad štěnicemi a eliminaci zamoření.

friendly links
tisk letáků, tisk vizitek, propagační technika diety jídelníček flash web studio nanoit dětské oblečení - baboon moskyto bar světla a osvětlení LUXO flash bannery ekologické dřevostavby ok-okna štěnice Prášky na hubnutí katalog www stránek základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec truhlářství karel