ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Umí štěnice plavat a lézt přes mucholapku?

Diskuse » Umí štěnice plavat a lézt přes mucholapku?

haryk Nám poslal(a) zprávu dne 2.11.2008 v 11:36 [213.211.58.113]

Napadla mě dobrá finta, jak vyhubit/vyhladovět štěnice...

Koupit si postel na jednoduchých 4 nohách, a nohy postele podložit kastróly s vodou, pokud možno s nějakým hubícím sajrajtem... (umí štěnice plavat?)
A nebo obalit nohy postele nějakou dobrou mucholapkou - štěnice uvízne na lepidle a dál se nedostane.

Zkoušel to někdo?

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 3.11.2008 v 20:19 | ok@nanoit.cz | http://www.nanoit.cz [90.177.81.54]

Po pravdě jsem toto řešení také aplikoval. Očesal jsem postel od úložného prostoru tak, že v kontaktu se zemí zůstaly pouze čtyři nohy. Ty jsem pak obmotal mucholapkami. Zdálo se, že to pomohlo, protože do příchodu deratizéra mi nepřibyl jediný štípanec. Postavit nohy do nádob s vodou byl podle slov mého dědečka způsob, jak to řešili za jeho mládí, když byl na vojně. Tvrdil však, že některé štěnice byly tak mazané, že vylezly na strop a padali do postele shora. Co je na tom pravdy, to nevím. Pozor však na to, že štěnice se často ukrývají přímo v konstrukci postele. V mém případě se jednalo o postel s kovovým rámem, takže nebylo složité izolepu utěsnit všechny otvory v rámu. U dřevěné postele může být štěnice schovaná i ve velmi miniaturních prasklinách a spárách ve dřevě, které se budou pouze složitě utěsňovat.

jana Nám poslal(a) zprávu dne 28.11.2008 v 22:01 | lulu511@seznam.cz [80.188.19.194]

vy ste paka to nejde opravdu padaji ze stropu uz jsme to zkousely jako navnada a opravdu padali ale nebyl to spatny napad

libor Nám poslal(a) zprávu dne 17.12.2008 v 20:10 | libonovak@seznam.cz [85.207.193.93]

Zajímalo by mne v jak vysokém mrazu hynou štěnice a jejich vajíčka.

Onderka Jan Nám poslal(a) zprávu dne 1.1.2009 v 14:02 | onderka-jan@seznam.cz [85.207.191.86]

Nejlepší je pozvat odbornou firmu, která provede postřik.Mám s tím zkušenosti velmi dodré. Používají totiž prostředky velmi dlouhého působení, které nejsou běžně k dostání.

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 5.1.2009 v 20:33 | Vanda.Pekova@seznam.cz [89.176.110.200]

nešťastnáTak jste mě rozesmáli, i když nápad je to docela dobrý :-) Pokud ale štěnice sídlí v posteli, je to k ničemu. Jinak rada pozvat si firmu na deratizaci sice špatná není, ale vy si můžete, až na dýmovnici, kterou vám jako soukromé osobě nikde neprodají, udělat to, co oni a za třetinu ceny. Měla jsem
ji u sebe. Tomu hochovi, co dělal postřik, jsem musela radit kam všude má stříkat, podle rad, co jsem četla v diskuzích na netu od jakéhosi odborníka a i já mám známého pána, který má deratizérskou firmu. Přijel by ke mě, ale bydlí moc daleko od Prahy, tak mi radí po netu. Dýmovnice zahubí štěnice ŽIVÉ, nikoli jejich vajíčka. Z těch se po pár dnech vylíhnou další. Vše se dá vyřešit pouze správným postřikem. Kupte si K-Othrin, je dodáván do Hornbachů, rozřeďte dle návodu a postříkejte vše okolo postele, škvíry ve zdech se sousedícími místnostmi, díry u rozvodů tepla po bytech v domě (bariéra, kdyby sídlili mimo postel)a hlavně všechny škvírky v posteli. Na postřiku nešetřete. Pokud se nějaká přes postřik dohrabe k vám a kousne vás, pak se kontaminuje a chcípne. Je to běh na delší trať a chce to opravdu psychickou odolnost a nenechat se odradit. Já jsem po 14 dnech od dferatizace toto, dle rady deratizéra udělala a vypadá to, že bych se jich už mohla zbavit, pokud ovšem do bytu nelezou z bytů jiných v domě. Potom ještě pro sichr vystříkejte možné "vchody" k vám do bytu z jiných v domě. Opět jakási bariéra. Držím sobě i vám pěsti!!!

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 11.1.2009 v 11:42 [62.24.81.188]

nešťastnáJEŠTĚ OPZORNĚNÍ: pokud máte štěnic v bytě už hodně, asi by to raději chtělo na poprvé přeci jenom pozvat deratizérskou firmu, dohlídnout aby vystříkala vše, jak jsem tu posala a chtělo by to dýmovnici, aby rázem zahubila všechny žijící štěnice. Potom už můžete byt ošetřovat svou pomocí. To jest, kdyby se průběžně rodily nové z vajíček (ty se ani postřikem ani dýmovnicí nedají vyhubit), aby při vylézání museli přes barirérový postřik a hynuly.

OMLUVA FIRMÁM S POCTIVÝMI DERATIZÉRY: moc se omlouvám vám všem, poctivým, že jsem vás neuváženě stčila všechny do jednoho pytle. Vím, že lidem opravdu pomáháte ze všech sil a za toho "flinka", co byl u nás nemůžete. Prosím promiňte

Asketa Nám poslal(a) zprávu dne 10.6.2020 v 09:17 | asketa2@centrum.cz [89.176.193.66]

Jak dlouho vydrží štěnice pod vodou?
Vylezou z ponořené textilie ven z vody?
Mají rády akrylátovou penetraci zdiva?
Dík za jakoukoli reakci.

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec