ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

jak mám poznat štěnici?

Diskuse » jak mám poznat štěnici?

Ilona Holečkova Nám poslal(a) zprávu dne 22.11.2008 v 09:34 | IlcaHoleckova@seznam.cz [88.102.87.235]

Dobrý den.mám takový probrém,už delší dobu u dcery v pokojíčku nalézám na stěně nějaký malý zvířádko ale jen vždy jedno a jen občas a nejsem si jistá jestli to není štěnice.Zkusím to nějak popsat.Je to tak milimetr až dva velký oválného tvaru nažloutlé z černýma pruhama na šířku a bříško je světlé.A normálně to sundám ze zdi takže to ani nějak neutíká.A nikde jsem nenašla co by to mohlo být.Mohly by jste mi poradit?Dkuji moc za odpověd

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 22.11.2008 v 11:58 | ok@nanoit.cz | http://www.nanoit.cz [90.177.81.54]

Na našem webu jsou obrázky štěnic. Porovnejte vašeho tvorečka s nimi a je to. Domnívám se však, že ve vašem případě o štěnici nepůjde.

Jana Folaufová Nám poslal(a) zprávu dne 3.12.2008 v 12:32 [77.78.85.67]

Dobrý den, dnes jsem chtěla vyčistit klec našim křečkům a zjistila jsem že je plná miniaturních broučků, takových teček- hnědých a červených, je možné že jsou to štěnice? Bojím se aby se nám nedostali všude. Děkuji za odpověď

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 5.12.2008 v 19:46 | ok@nanoit.cz | http://www.nanoit.cz [90.177.81.54]

Pravděpodobně se o štěnice jednat nebude.

Radana Spálenková Nám poslal(a) zprávu dne 12.1.2009 v 08:07 | muzeologie@seznam.cz [78.41.22.130]

Sdružují se štěnice do nějakých kolonií nebo má každá své hnízdečko? Našla jsem jednu jedinou.

Kristýna Nám poslal(a) zprávu dne 16.1.2009 v 18:39 [195.146.114.190]

Dobrý den, mají stenice v nejakem stadiu sveho vyvoje kridla? Na pokoji se mi objevil maly broucek, ale ma hnede krovky a pod nima schovana kridla, tak bych se chtela jen ujistit, zda se nejedna o stenici. Dekuji.

Hana Blahová Nám poslal(a) zprávu dne 22.1.2009 v 08:47 | Hanulinkab@seznam.cz [78.45.98.46]

Dobrý den,začala jsem si všímat,štípanců poprvé jakoby kopřivka a ted jsem nasla i maly bodanec s teckou a dnes zase s koprivkou,kterou jsem nasla i u sveho ditete.Vcera jsem nasla i v posteli maleho broucka,ktére nachazim i pres den kdekoliv jinde...Na podlaze atd.A zacala jsem v posledni dobe nachazet male hnede housenky,vetsinou pod kobercem a na tmavych mistech...Nemohly by to byt stenice??Predem moc dekuji za radu

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 19.2.2009 v 12:41 | quiet.noise@seznam.cz [90.177.81.54]

pro Radanu:
Štěnice se spíše sdružují v hnízdech, pokud dojde k jejich přemnožení. Jinak klidně objevíte samostatnou štěnici, jako tomu bylo i v našem případě, kdy nebyly štěnice přemnožené. Nevyrážejí za potravou v houfech, každá si jde po svém.

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 19.2.2009 v 12:42 [90.177.81.54]

pro Kristýnu:
Štěnice má pouze zakrnělá křídla, která pouhým okem pravděpodobně ani neuvidíte.

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 19.2.2009 v 12:43 [90.177.81.54]

pro Hanu Blahovou:
Myslíte, že byste mohla jednoho broučka vyfotit a poslat na email quiet.noise@seznam.cz ?

Lucie Nám poslal(a) zprávu dne 19.8.2012 v 03:52 [77.240.96.2]

Dobrý den, budu moc vděčná za váš názor. Popíšu zdánlivě úplně nesourodé události tak, jak mi došli až teď. Asi před měsícem jsem měla z ničehož nic červený flek na koleni (kopřivka, vyrážka), bezdůvodně. Za čtyři dny zmizela. Cca před 14ti dny jsem na nočním stolku viděla takovou "malou ploštici". Koukala jsem teď na fotky štěnic, a ta moje byla rozhodně podobná, ale měla na bocích "chlupy". Já se ale hmyzu hrozně štítím, takže jsem ji hned shodila a utekla, tudíž nemůžu to odpřísáhnout :( Dnes jsem si všimla v ložnici, v obýváku, v koupelně (u zrcadla) i v kuchyni maličkých nažloutlých (opravdu velmi malí, asi 1mm, skoro průhlední), broučků.. bojím se, že to jsou nymfy. Postel a ložnici vůbec jsem prohledala, nikde nic, ani hovínko, ani vajíčka, nic... Co si o tom myslíte ? Nechci burcovat celou rodinu, která zatím o ničem neví, to jen já, že mám velmi dobrý zrak a neuniklo mi to..

aluna Nám poslal(a) zprávu dne 18.6.2014 v 15:51 | berusinnnka@seznam.cz [89.24.223.229]

ahoj všem, pokud chete vědět, jak vypadají štěnice, koukněte sem - www.stenicedomaci.cz, mě to pomohlo...mějte se

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec