ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

štípance

Diskuse » štípance

Šárka Nám poslal(a) zprávu dne 16.12.2008 v 19:15 [89.173.158.44]

Ahoj, v srpnu jsme byli v Londyne, kde nas v hostelu pokousali stenice(videla jsem je tam). Hned jak jsme se vratili, tak jsme zjistili na netu, ze to byli stenice a preventivne jsme nechali vystrikat loznici, kdyby jsme si je nahodou dotahli domu, protoze se nam objevili stipance i po navratu z Londyna. No a od te doby se mi sem tam objevi dalsi stipance(ale tak max jeden nebo dva zato poradne velke). Nekde jsem cetla, ze stenice nejde pod obleceni a ze stipance se objevuji v nejakych casovych intervalech. Ty moje stipance nejsou v zadnych casovych intervalech a jsou i tam, kde jsem mela v noci obleceni. Taky furt hledam nejake znamky stenice - nejake brouky nebo trus, ale nic jsem nenasla, tak nemam zadny dukaz. Sleduji povleceni, jestli tam neni nejaka znamka po trusu. Je to jak nejaka zahada....ale pekne me to uz stve a mam z toho fobii. Hlavne mam strach, ze pokud tam jsou, tak se namnozi!!

Erna Nám poslal(a) zprávu dne 6.1.2009 v 15:49 [62.24.81.227]

Pro Šárku.
My doma bojujeme se štěnicemi od 23.11.07. Buď je přivezla návštěva, která u nás spala, v kufru nebo jsem je přinesla z výprodeje drobného zboží v potazích na malé polštářky. Také je možné, že mohou být od někoho jiného v domě. Dokáží totiž za potravou cestovat i 30 metrů! Vylézají jenom v noci dvě až tři hoďky před svítáním. Každá se napije většinou 3x, proto je kousanců vedle sebe více. Pod oblečením Tě klidně může kousnout také, i když bere raději odkrýtá místa. Prý se z legrace říká, že mají snídani, oběd a večeři najednou. No ale legrace to opravdu není. Pokud máš podezření, že jste si je zavlekli domů, kup si K-Othrin 25 (malá lahvička přípravku na jejich hubení á 155Kč) v Hornbachu, kam je postřik distribuován a rozstřikovací tlakovou lahev (cca 300Kč). Zřeď 1 lahvičku 2 litry vody, pořádně protřepej a vystříkej všechny možné škvíry ve vašich postelích, postele zvenku kolem dokola (bariérový postřik)a všechny přilehlé skřínky (peřiňák atd.) v blízkosti postele. Rovněž všechny díry kolem rour na topení, spáry zdí u země i u stropu, spusedících s ostatními místnostmi (opět bariérový postřik, aby nepřelézaly z pokoje do pokoje)a nešetři na postřiku, je dobré, když na místech stříkání zůstane klidně loužička. Kup si lahviček raději více, je po něm teď velká sháňka, neboť štěnice začally řádit ve velkém. Nevytírej!!!Jsem po tomto zákroku čtvrtý den a zatím se neobjevily. Vím, že vyhráno ještě není, ale bojovat musíme. Jinak co můžeš vyhodit (textilie), klidně vyhoď, ostatní proper v min. 60 stupních, to štěnice nepřežijí. Držím pěsti sobě, Tobě i ostatním chudákům, stejně postiženým. Erna

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 11.1.2009 v 11:40 [62.24.81.188]

nešťastnáJEŠTĚ OPZORNĚNÍ: pokud máte štěnic v bytě už hodně, asi by to raději chtělo na poprvé přeci jenom pozvat deratizérskou firmu, dohlídnout aby vystříkala vše, jak jsem tu posala a chtělo by to dýmovnici, aby rázem zahubila všechny žijící štěnice. Potom už můžete byt ošetřovat svou pomocí. To jest, kdyby se průběžně rodily nové z vajíček (ty se ani postřikem ani dýmovnicí nedají vyhubit), aby při vylézání museli přes barirérový postřik a hynuly.

OMLUVA FIRMÁM S POCTIVÝMI DERATIZÉRY: moc se omlouvám vám všem, poctivým, že jsem vás neuváženě stčila všechny do jednoho pytle. Vím, že lidem opravdu pomáháte ze všech sil a za toho "flinka", co byl u nás nemůžete. Prosím promiňte

Zdena Jičín Nám poslal(a) zprávu dne 17.1.2009 v 15:43 [193.179.124.233]

Mému tříletému synovi se už po třetí objevily červené asi 1cm veké štípance,nejvíce na zádech a nožičkách.podezřívali jsme blechy o psa,když jsme byly na n¨ávštěvě.Poprvé se mu do rána objevilo 40 kousanců.Může mít zarudnutí kůže zpoždění tzn. v noci ho pokouše a až navečer může mít štípanec.Nebo by to musel mít ze školky,když tam spí?????
V noci spí se mnou v ložnici,já ani manžel žádné potíže nemáme.Děkuji za radu.

Jitka Vyškov Nám poslal(a) zprávu dne 25.1.2009 v 21:47 [83.208.50.57]

Byli jsme na horách a v hotelu jsme objevili 3 štěnice, lezoucí po našem spícím dítěti..naštěstí ji nestihly kousnout a zabili jsme je, hned jsme dostali jiný pokoj, ale podle mě je jasný, že už asi budou v komplet celym hotelu :-(. Mám strach, že jsme je přitáhli v tašce domů. Nevíte někdo, jestli přežijí mráz? Všechno pereme a něco jsme pověsili ven na mráz..

Milan Nám poslal(a) zprávu dne 18.4.2009 v 04:10 [78.136.178.112]

dobry den je nejaka mast nebo neco na stipance pritelkyne byla pokousana ale ma takove fleky nektere jdou do strupu okolo jsou cervene nektere starsi uz ma skoro svetle hnede ale nemuze s tim ani k vode ani se jit opalovat je nejaka ktera vazne zabira a pomuze dotorka rekla ze pry ne

Milan Nám poslal(a) zprávu dne 18.4.2009 v 04:10 [78.136.178.112]

Dobry den pred mesicem byla u nas firma.odtahli jsme se zenou vsechen nabytek i kdyz si myslim ze asi i zbytecne protoze bych rekl ze to ten pan pekne odflaknul.pritelkyne ta mela denne spoustu stipancu ja jen obcas nejaky ale kdyz tu byla ta firma vystrikali nabytek steny jen tak letmo chodbu i kouplnu taky jen tak narychlo byli u nas asi 5 minut maximalne delali cely barak a ale nevim mame dole recepsi a co jsem se dozvedel tak nekomu to asi dobre udelali a nekomu asi ne protoze pritelkyne nasla jen 1 mrtvou stenici a pak jen svlecene s kuze.avsak nevystrikali postylku synovi a v rostu jich mel spoustu tak jsem to vzal do vany sprchu odsrouboval at mam jen hadici a proud varici vody a co jich vyplavalo to byla hruza tak sjem to udelal i sposteli i kdyz ji vystrikali ale dukladne asi ne vypadli asi jen 3 ale i tak zatim to mame v poradku ted v pondeli k nam prijdou take.chci se zeptat jestli je nutne aby strikali i cele zdi do mokra protoze sousedovi to deli a pry to ma v pohode nebo staci jen rohy a podel zdi a vodovodni trubky a co koupelna?nemeli by ji taky dukladne vystrikat i kdyz tam mame docela chlad.take bych se rad zeptal jestli je nejaka mast nebo neco proti stipancum.pritelkyne s tim byla u doktorky a nic ji na to nedala.ma strasne fleky a nemuze se ani opalovat ani jit k vode protoze to vypada vazne strasne.jsou to takove jako by svetle hnede flicky ale kdyz jde do vody tak to vynikne jeste mnehem vice rad bych ji neco sehnal ale vazne co zabira..predem dekuji za odpovedi

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec