ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

jak se zbavit štěnic ??

Diskuse » jak se zbavit štěnic ??

Th4r3ss Nám poslal(a) zprávu dne 25.12.2008 v 20:04 [80.251.251.47]

Dobrý den chtel bych se vás zeptat jetli někdo nevíte o nějakém ůčiném prostředku proti štěnicím... většinu sme svépomocí zlikvidovali ale nejaké nám pořád unikají... prosím pokud o něčem víte napište značku postřiku..děkuji

rado Nám poslal(a) zprávu dne 28.12.2008 v 12:57 | www.kraucukelsatnet.cz [81.90.168.46]

ma nekdo zkusenosti ze stenicema prostredek na vyhubeni dekuju

Hedule Nám poslal(a) zprávu dne 3.1.2009 v 12:05 | hedvikabeckova@seznam.cz [84.42.187.62]

Zdravim VAs, no ono je to tezke rici ucinny prostredek. my uz jsme meli doma firmu a nechali udelat i porstrik i dymovnici a popravde bylo to trochu ucinne ale za tyden sme byly pokousani znova:-( nikdo vam nezauruci ze se jich zbavite uplne, to je proste takova rehole ze se to musi opakovat nekolikrat:-( je to proste silene my uz se jich zbavujeme od 23.11 a reknu vam je to na zblazneni a uz sme psychicky uplne na dne. tedka nam poradil jeden pan koupit prostredek K-othrin 2,5 SC a strikat vse co vydime ze je to deratizacni prostredek co pouzivaji firmy a ze si mame koupit proparovacku a vse proparit. ..uz ale proste neamme ani silu a nevim komu verit...
Tak vam preji hodne uspechu at ste na tom lepe.
s pozdravem

H. B.

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 6.1.2009 v 15:31 | Vanda.Pekova@seznam.cz [62.24.81.227]

nešťastnáMilá H.B. nevzdávej se naděje, dělám co můžu, stříkám byt jako zběsilá, všechny škvíry a už čtvrtý den jsem bez kousanců!!! Ještě jednou se vyspím ve své posteli, pak půjdu do Tvého pokojíku a tam se to rozsekne. Pokud mě tam čtyři dny nic nekousne, myslím, že při pravidelných postřicích po třech týdnech, bychom za půl roku mohli říci - MÁME VYHRÁNO!
Máma :-)

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 11.1.2009 v 11:40 [62.24.81.188]

nešťastnáJEŠTĚ OPZORNĚNÍ: pokud máte štěnic v bytě už hodně, asi by to raději chtělo na poprvé přeci jenom pozvat deratizérskou firmu, dohlídnout aby vystříkala vše, jak jsem tu posala a chtělo by to dýmovnici, aby rázem zahubila všechny žijící štěnice. Potom už můžete byt ošetřovat svou pomocí. To jest, kdyby se průběžně rodily nové z vajíček (ty se ani postřikem ani dýmovnicí nedají vyhubit), aby při vylézání museli přes barirérový postřik a hynuly.

OMLUVA FIRMÁM S POCTIVÝMI DERATIZÉRY: moc se omlouvám vám všem, poctivým, že jsem vás neuváženě stčila všechny do jednoho pytle. Vím, že lidem opravdu pomáháte ze všech sil a za toho "flinka", co byl u nás nemůžete. Prosím promiňte

Milan Nám poslal(a) zprávu dne 18.4.2009 v 04:04 [78.136.178.112]

Dobry den pred mesicem byla u nas firma.odtahli jsme se zenou vsechen nabytek i kdyz si myslim ze asi i zbytecne protoze bych rekl ze to ten pan pekne odflaknul.pritelkyne ta mela denne spoustu stipancu ja jen obcas nejaky ale kdyz tu byla ta firma vystrikali nabytek steny jen tak letmo chodbu i kouplnu taky jen tak narychlo byli u nas asi 5 minut maximalne delali cely barak a ale nevim mame dole recepsi a co jsem se dozvedel tak nekomu to asi dobre udelali a nekomu asi ne protoze pritelkyne nasla jen 1 mrtvou stenici a pak jen svlecene s kuze.avsak nevystrikali postylku synovi a v rostu jich mel spoustu tak jsem to vzal do vany sprchu odsrouboval at mam jen hadici a proud varici vody a co jich vyplavalo to byla hruza tak sjem to udelal i sposteli i kdyz ji vystrikali ale dukladne asi ne vypadli asi jen 3 ale i tak zatim to mame v poradku ted v pondeli k nam prijdou take.chci se zeptat jestli je nutne aby strikali i cele zdi do mokra protoze sousedovi to deli a pry to ma v pohode nebo staci jen rohy a podel zdi a vodovodni trubky a co koupelna?nemeli by ji taky dukladne vystrikat i kdyz tam mame docela chlad.take bych se rad zeptal jestli je nejaka mast nebo neco proti stipancum.pritelkyne s tim byla u doktorky a nic ji na to nedala.ma strasne fleky a nemuze se ani opalovat ani jit k vode protoze to vypada vazne strasne.jsou to takove jako by svetle hnede flicky ale kdyz jde do vody tak to vynikne jeste mnehem vice rad bych ji neco sehnal ale vazne co zabira..predem dekuji za odpovedi

Jarka Nám poslal(a) zprávu dne 29.5.2009 v 22:02 | jarkamamina@seznam.cz [89.176.156.3]

Mila NESTASTNA
cetla jsem si rady o postriku K-othrin atd,vse jsem udelala jak si psala vse odtahli gauc rozebrali az na drevo a veskere spary vystrikali,proste vse co se dalo se vypralo a vse radne vystrikalo ale zatim je to marny boj nemuzu spat jakmile me ty ludry kousnou hned me to vzbudi zavru oci a vidim je no hruza ale chci rict ze nedavno davali v televizi reportaz o stenicich ariklal tam deratizen ze ten jeji postrik zabere na jeden byt z tisice tak ze nevim nevim jestli K-OTHRIN zabere,mam uz z toho depku jelikoz mam rocniho syna a uz i on je pokousany pokusime se to vystrikat jeste jednou a poradne jo a mimochodem pokazde co jsem vytrela tak jsem vystrikavala opet vsechno i postel tak snad uvidime Jarka

Veronika Nám poslal(a) zprávu dne 2.6.2009 v 17:28 | veronika777@centrum.cz [62.4.97.97]

Dlouhodobě sleduji vše co se dá o hubení štěnic na internetu najít, bo manželovi rodiče bydlí v Bohumíně v paneláku, kde se poslední nejméně tři roky vyskytovali štěnice. Každá návštěva jejich bytu proto byla pro mně trauma, vždy po návratu jsem vše vytřepávala a prala a žila ve strachu že si štěnice zavleču domů. Ted to ale vypadá že je mému trápení konec. Doposud to tam mělo vždy stejný scénář, někdo z nájemníků nahlásil že má štěnice, správa bytů objednala firmu, ti to postříkali a po čase znova to samé se dělo v jiných bytech a často i v těch už postříkaných bytech byli štěnice znovu. Tak stále dokola, celé roky. Podobné to tam je ve více bytových domech, mockrát se i v novinách a televizi bohumínské štěnice probíraly. Já si už myslela, že to ani jinak nejde. Někdy loni na podzim si tam ale pozvali nějakou firmu odjinud, snad na štěnice nějak specializovanou, ty štěnice tam vyhubila se zárukou, možná dráž, ale od té doby ani štěnička! Štěnice jsou zlikvidovány! A pak že prý se štěnice vyhubit nedají (rychle to musím zaklepat)! Takže se štěnic také dá zbavit, je to zase jen o lidech (a nejspíš také o těch penězích). Píšu to sem hlavně proto, abych všem takhle potrefených dodala trochu naděje. Pro mně je to obrovská úleva, konečně po létech se nebát tam jet na návštěvu a poslat děti o prázdninách k babičce. Hodně štěstí všem přeji a držím palce! Verča

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec