ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

štěnice

Diskuse » štěnice

milan Nám poslal(a) zprávu dne 20.1.2009 v 21:18 | s.iveta.milan@seznam.cz [78.102.128.148]

pokud jste nasli nějaky stenice znabytku z mobelixu tak se prosim ozvete na náš e mail dekuji

libi Nám poslal(a) zprávu dne 18.2.2009 v 21:04 [62.24.72.77]

Dobrý večer ano našli.Koupuiy jsme postel v Mobelixu a dnes u nás byla speciální firma která se snažila je zahubit.Bohužel i přesto jsme zjistily že je pořád máme.Firma mě ujistila že při druhé návštěvě budeme mít klid.

Nikola Vavrova Nám poslal(a) zprávu dne 2.3.2009 v 17:28 | nikita3333@seznam.cz [90.177.210.83]

Ahojky vsem""Ano nedavno jsme zakoupili sedacku za peknej balik a nakonec teda i s temato neprijemnyma navstevnikama,tet to mame rozlezle vsude a ja jsem i cela ma rodina stoho neststny,uz jsem skousela vse mozne a bez vysledku.

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 7.3.2009 v 14:26 [62.24.81.145]

nešťastnáNešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 9.1.2009 v 17:24 | Vanda.Pekova@seznam.cz [62.24.81.188] nešťastná

Kupte si v Hornbachu K-Othrin 25 sc (lahvička za 155 Kč a tlakovou láhev (kolem 300Kč). Lahvičku zřeďte 2l studené vody a pořádně promíchejte roztok do vody v lahvi. Pokud jste si jístí, že štěnice máte jenom ve svém bytě, že k vám nechodí od některého souseda (za potravou uběhnou i 30 m!), tak postupujte takto. Vystříkejte vnitřky postelí, každou škvírku v nich, postříkejte klidně i matrace. Potom bariérově ostříkejte postele kolem dokola tak, aby pokud by k vám štěnice do postele lezla, bude muset přejít přes postřik, tak se kontaminuje a i když vás kousne, brzy chcípne. Bariérovým postřikem také ošetřete všechen nábytek blízko u postele (peřiňáky ap.) Jde o to, že odkukoli by vylezly a šly k vám, aby MUSELY PŘELÉZT přes roztok!!!!! Poté vystříkejte veškeré škvíry na zdích, sousedících s jinými pokoji, případně bytem sousedů a to jak u země, tak i stropu a postranních spojů. Vystříkejte všechny otvory ve zdích do sousedních místností (roury topení ap.) Já vystříkala i koupelnu, pod vanou, a všechny spáry zdí jak u země, tak stropu, stoupačku mezi byty (to kdyby štěnice lezly z jiných bytů). Tak to by bylo k místnostem, teď k oděvům a lůžkovinám. Veškeré lůžkoviny raději vyperte v 60ti stupních, co nepůjde raději vyhoďte, štěnice může být zalezlá v min. škvírce švu. Také je ovšem lze postříkat roztokem, to záleží na vás. Co se týče šatních skříní, tak tam jsem provedla spíše pro dobrý pocit opět bariérový postřik, ale jelikož se štěnice ve skříních moc nezdržují (nejraději sídlí přímo v útrobách postelí a přilehlých skříněk), tak šatník vyhazovat nemusíte. Jinak pokud se jich nezbavíte, nepouštějte si do bytu žádnou návštěvu na noc (vylézají jenom v noci, pár hodin před úsvitem) a ani vy nikde nebuďte přes noc. Mohli byste, i když je to nepravděpodobné, štěnice přenést v šatech (opět pro dobrý pocit, ale náhoda je někdy blbec). Postřikem NEŠETŘETE!!! Nevytírejte loužičky, nechte je zaschnout. Po 3 nedělích, pokud bude vše OK, postřik zopakujte a to pak ještě alespoň 2x po 3 týdnech. Já jsem měla doma deratizérskou firmu a ten jejich pracovník to tak odbýval, že jsem mu musela říkat, kde všude má postřik provádět!! Stálo nás to zbytečně 3000Kč!!! Tyto rady mám od odborníka, který má deratizérskou firmu a zatím vše funguje. Jsem 20 dní po deratizaci - na prd, třetí den již vylézaly znova a 7 dní po svém zákroku. Vše je OK. Hodně štěstí, držím pěsti a pozor na psychiku, je to běh na delší trať, ale my zvítězíme, žádné obavy, jen je třeba obrovskou trpělivost.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tak toto je již minulost, vyhrála jsem nad nimi. Ještě Ti dám kontakt na firmu, kde si můžeš objednat K-Othrin 25sc.

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 7.3.2009 v 14:27 [62.24.81.145]

- nešťastná

Hodně štěstí a hlavně trpělivosti :-)))))

Nikola Nám poslal(a) zprávu dne 2.9.2011 v 15:32 [89.176.243.48]

Nešťastná: Pozdě, ale přec, Vám moc děkuju. Už přes dva roky po štěnicích ani památky.

An Dy Nám poslal(a) zprávu dne 30.1.2017 v 14:36 | adulka28492@seznam.cz [141.0.14.28]

Dobrý den, Nikola jak jste tomu zabránila že máte dva roky klid?? co pomohlo? děkuji za brzkou odpověď

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec