ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

poznate jestli jde o stenici?

Diskuse » poznate jestli jde o stenici?

hmyzovrah Nám poslal(a) zprávu dne 11.2.2009 v 13:37 [147.32.116.234]

ahoj,
tohle se mi podarilo chytit, mam podezreni, ze jde o stenici..
obrazek tady
http://img242.imagevenue.com/img.php?image=5567...

diky za kazdy nazor

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 15.2.2009 v 22:56 [88.102.68.128]

Tak tady to je bohužel jasné jak facka... je to štěnice, pokud byste nevěřil, pošlu vlastní foto k porovnání.

Poštípanej Nám poslal(a) zprávu dne 19.2.2009 v 16:45 [195.39.81.137]

Bohužel, toto je dospělý jedinec štěnice...

Jitka Nám poslal(a) zprávu dne 11.8.2009 v 17:08 [93.109.125.43]

Dobrý den,
prosím, kdo mi poradí, asi před měsícem jsem měla štípanec, po kterém mě oteklo celé stehno, asi po 14 dnech následovaly 4 štípance na břichu. Záhy jsem objevila na molitanové matraci velký černý flek (asi o velikosti fotbal. míče), zpanikařila jsem a matraci vyhodila (po přečtení na internetu, že by to mohly být štěnice), pokoj jsem vystříkala běžným přípravkem na hubení hmyzu a rozebrala jsem postel, kde jsem nic nenašla. Doposud jsem neviděla ani jednoho tvora, tak nevím zda to jsou štěnice či nikoli. Objevila jsem asi dva černé fleky, které se po dotyku prstu rozmažou, nevím jestli to můžu počítat jako trus či ne. Spím ve vedlejším pokoji a přes noc mám pravidelně max. 3 štípance ovšem teď jsou malé, většinou samostatně..prosím poraďte mi, jestli už jsem paranoidní a moc čtu inter. diskuse, že všude vidím štěnice a přitom vlastně ještě žádnou. Myslíte, že mé obavy můžou být oprávněné?!?! Díky

supermanka00 Nám poslal(a) zprávu dne 13.8.2009 v 16:11 | supermanka00@SEZNAM.CZ [89.102.90.49]

Ahoj,když tak mi písni na mejlík a uvidíme.Zkušenností mám dost.Ale podle toho,co píšeš,tak jsou to štěnice a je chyba,že spíš jinde!Jen docílíš toho,že se ti rozlezou dále.Ale neboj,to zvládneme.pa

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec