ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Štěnice

Diskuse » Štěnice

Tomáš Nám poslal(a) zprávu dne 14.4.2009 v 15:41 [78.102.107.67]

Dobrý den ja sem práwě objewil štěnice u sebe doma..,ale nejwic mě zarazilo to že jednu štěnici sem přistihl se prohánět po polštáři za jasného dne...!?newím si rady co stím..,už ˇmnákou chwilku mě ty mrchy štípají,ale newěděl jsem že lezou wen i za dne..!naka rada??

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 14.4.2009 v 23:05 [90.180.4.110]

rada je jasná... DDD firma a hubit

pepa Nám poslal(a) zprávu dne 4.8.2009 v 01:14 | masta.ace01@seznam.cz [89.24.230.149]

Dobrý den
chtěl bych se zeptat jestly byste mi nemohl nekdo dat nakej kontakt na firmu, ktera je fakt na to specializovaná nebo má už zkušenosti s tou havětí ...ty štípance nedaj spát děkuji.

xx Nám poslal(a) zprávu dne 13.8.2009 v 16:06 [89.102.90.49]

nevím odkud jste,ale píšu tel.na opravdu super firmu.Po všech mých zkušennostech jsou opravdu ochotní,spolehliví a hlavně POMOHLI.603897075

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec