ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

k-othrine

Diskuse » k-othrine

radka Nám poslal(a) zprávu dne 24.6.2009 v 11:07 [90.178.50.215]

Dobrý den,
tak je máme taky, bydlíme ve 2pokojovém bytě, nejdříve jsme byli pokousaní (já a syn), manžel ne, našla jsem jedince na okně, porovnala jsem na netu a je to štěnice. v dětském pokoji spí 2 dcery, ty poštípané nejsou. prohlédli jsme postele, ramy, nikde nic. Manžel vystříkal K-othrinem obvod pokoje, prahy do síně a ven, okna a parapet, pak ještě spáry na zdi, na světle jsem našla trus, tak světlo a stínidlo jsem koupila nové. Jenže mám problém - vy radíte stříkat, stříkat, stříkat - můžu nastříkat i rám postýlky, když malý všechno olizuje? To samé s rámem postelí a s kobercem, kdybychom chtěli plošný postřik - nestane se mu něco? nebo se to má smýt ale to pak neúčinkuje, ne? poraďte, nemáme kam odjet a jak to mám udělat s dvěma dětmi?

e Nám poslal(a) zprávu dne 3.7.2009 v 09:37 [195.39.81.137]

1/ K-othrine je insekticid! Takže v žádném případě neolizovat!!! Ty mrchy jsou pěkně přispůsobivé a tak se obávám jestli už na K-othrine nejsou zvyklé... (byl to prý jeden z prvních přípravků používaných po jejich návratu k nám v 90.letech) - taky jsem to zkoušel (roztok z 50ml jsem vystříkal pomalu na 4m2).
2/ Plošný postřik (vč.dýmovnice) znamená že min 24hod bude byt neobyvatelný. V žádnem případě pak neluxovat, nesmývat (samozřejmě krom jídelního stolu a všeho co přijde do kontaktu s potravinami) a neuklízet (čím déle tím lépe... - raději budu žít měsíc takhle než být s těma potvorama) - ty potvory se po tom musí projít (v tom je ten for jak je hubit).
Z vlastní zkušenosti: Nám postřik provedli cca v lednu 09, nějakou novinkou (přítomnost dětí do 6měsíců a zvířat byla nepřípustná). Od té doby máme zatím klid (cca 14dní poté ještě dost zuřivě kousaly... ...přítomnost návnady je ale nutná).
Rada: Neodkladně kontaktujte odbornou firmu popř. bytové družstvo...

Petr Nám poslal(a) zprávu dne 3.7.2009 v 12:16 [89.102.250.58]

Ahojky,mám dotaz,dá se někde ta dýmovnice sehnat?Se štěnicemi bojuji už 6týdnů,stříkám K-Othrine,chvíli byl klid,protože nám dělala firma postřik a tento postřik jsem použil i na postele.Po14-ti dnech opět vylezly,kousnou,ale zatím vždy chcípnou.Je fakt,že postřik dělám denně.Smůla je,že naše bytové družstvo to absolutně nezajímá,máme si to zlokvidovat sami za vlastní peníze,protože i přesto,že přiznali,že v tomto bytě to už bylo,než jsme ho koupili,tak vždy otočí s tím,že jsme si to sem zavlekli sami a tudíš je to náš problém.Také bych se chtěl zeptat,jaká je pravděpodobnost,že se ty potvory dostanou k sousedům,také dělám bariérové postřiky.Děkuji za odpovědˇ

Vanda Nám poslal(a) zprávu dne 24.7.2009 v 11:46 [213.220.217.44]

Pro Petr
--------
Teď právě končí boj se štěnicemi, pomocí K-Othrinem jedna má známá. Boj trval 5 neděl, protože měla těmi potvorami byt velmi zamořený. Nastěhovala se do něj a již tam byly po minulých majitelích, kteří pravděpodobně před nimi tímto způsobem unikli. Pokud byste chtěl poradit s dokončením jejich likvidace (jste pravděpodobně již u konce:-)), napište mi na mail VandaPekova1@seznam.cz. Pokud se týká IMUNITY na přípravek, ta by nastala, kdybyste přípravkem stříkal velmi dlouhou dobu. Já s nimi bojovala 2 mesíce a fungoval spolehlivě až do konce. Mimochodem denní stříkání je zbytečné, chce to harmonogram a správný postup.

kamila Nám poslal(a) zprávu dne 26.7.2009 v 08:19 [85.70.247.146]

dobry den,

od znamych jsme nejspis dostali nemily darek v podobe stenic, dcera (6mesicu) a ja jsme pokousane, manzel zatim nebyl. objednali jsme si firmu, byt nam postrikali malakolem 1%, postele a zahyby matraci bandit 8% a pod kobercem nam dali prasek biotoll, odjeli jsme na dovolenou a kdyz jsme prijeli, tak jsem nasla mrtvolky pouze par pilousu a much, neuklizeli jsme. hned prvni den se stipance objevily u mne, mouchy se normalne prohaneji po byte a polousy rovnez, tak nevim, nemeli by umrit? schaneli jsme k-othrine, bohuzel je vyprodany, objednala jsem si ho pres net, ale momentalne v dobe prezdnin budou dodavky zpozdeny.. nasla jsem jednu mrtvolku, ktera mi pripomina stenici, ale nevim. od znamych, kteri nam dali tak nemily darek, vim, ze nase kousance jsou stejne jako jejich od stenic. myslite, ze postrik firmou je ucinny, kdyz ani ostatni hmyz neumre?

Vladˇka Nám poslal(a) zprávu dne 26.7.2009 v 16:10 [89.102.90.38]

Ahojky Kamilo,také jsem svůj problém řešila přes DDD a bohužel,krom toho,že našli hnízdo a vystříkali byt,se vůbec nic nezměnilo.Byly tady stále,takže s něma bojuji sama s pomocí Vandy-neštˇastné.Měli jsme hodně zamořený byt,věčně samé kousance,ale tedˇ už konečně po šměsících snad jdeme do finále a brzy už budou pryč.už nekoušou,nacházím je jen mrtvé,opravdu K-othrine pomáhá a člověk to zvládne sám.Jen je to otázka času.Přečti si debatu,kterou založila neštˇastná a kdyby jsi cokoliv potřebovala,tak se na ni s důvěrou obratˇ.Pomohla mi strašně moc a stále mi pomáhá,dotáhnout to do úplného konce.Ráda pomůže tobě i všem ostatním,je to moc ochotný milý človíček.Přeji hodně sil a trpělivosti,ZVLÁDNEŠ TO TAK JAKO MY VŠICHNI TADY,NEBOJ!pa Vladˇka

Daniela Nám poslal(a) zprávu dne 20.8.2009 v 13:56 | daniela.b@centrum. cz [90.177.90.80]

Také jsme chytili štěnice, a také jsem řešili jak se jich zbavit. Početla jsem si na tomto fóru o přípravku K-Othrine a našla si návod od něj. Když jsem tam viděla větičky typu: "přípravek pro profesionální použití", "působí ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost (v závislosti na ošetřovaném povrchu a použité koncentraci) 3 i více měsíců, "proti štěnicím aplikujte suspenzi do konstrukcí postelí, nábytku, za obrazy apod.","při práci s přípravkem používejte respirátor, nitrilové rukavice (min. tloušťka 0,40 mm), ochranný oděv (typ 6), ochranné brýle (ČSN EN 166) a gumové boty, tak jsem si řekla NE!!!! Zbavit se štěnic za cenu ohrožení zdraví svých dětí a členů rodiny nechci. Jestli to někdo na základě rad typu "stříkejte všechno a stále dokola" od někoho kdo nepobral moc rozumu a říká "stříkejte, já to přežil a zbavil jsem se štěnic, nic se vám nestane, ja to taky tak dělal a jsem tady", je podle mně nerozumné hazardérství, možná hraničící s trestným činem. Vím že se kdysi také psalo o neškodnosti DDT a dodnes se najde v našich tucích, ptačí dravci kvůli němu doteď nemohou vysedět svá vejce a je to nervový jed škodící i lidem. O účinných látkách ze skupiny kterou obsahuje ten K-Othrin se už před lety objevily studie prokazující že narušují lidskou imunitu. To se dá na dohledat internetu, proto nám připadalo že platit vlastním zdravím je cena příliš vysoká a také proto jsme se rozhodli na štěnice zavolat firmu. Udělali to před třemi měsíci a jednou to kvůli nově nalíhnutým preventivně opakovali po 14- dnech a od té doby je klid. Letos jsme k moři nejeli, dovolená byla v Česku. Moc štěstí všem poštípaným a nešťastným a také špetku zdravého rozumu jim přeji! Daniela

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 25.8.2009 v 14:00 [213.220.217.44]

nešťastnáPRO DANIELA - už zase strašíš lidi pane deratizére? :-)
========================================================
A čímpak lidem stříkáš v bytě štěnice Ty? :-D
.
No pověz tu lidem jakým přípravkem Ti ta ZÁZRAČNÁ "firma vystříkala byt? :-)

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 25.8.2009 v 14:04 [213.220.217.44]

nešťastnáPOZOR PRO VŠECHNY BUDOUCÍ NEŠŤASTNÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
ČÍM SI MYSLÍTE, ŽE DĚLAJÍ POSTŘIKY DERATIZÉRSKÉ FIRMY?
.
MIMO JINÝCH (OPRAVDU ZDRAVÍ ŠKODLIVÝCH PŘÍPRAVCÍCH) I ......, KTERÝ JE VELMI ÚČINNÝ A CELKEM NEŠKODNÝ :-)
NEZNÁM NIKOHO, KDO BY OD NĚJ UTRPĚL NĚJAKOU ZDRAVOTNÍ ÚJMU.
.
OPĚT UPOZORŇUJI VŠECHNY, že
..................."D A N I E LA".........................
.
JE ZCELA JASNĚ P R O P A G Á T O R DETARIZÉRSKÉ FIRMY!!!
.
STYL PROPAGACE FIREMNÍCH ZÁSAHŮ, JEJICH JEDNOSTRANNÉ DOPORUČOVÁNÍ, URPUTNOST NAPADÁNÍ NAŠICH VLASTNÍCH ZÁSAHŮ A ZKOPÍROVANÉ PŘÍSPĚVKY Z RŮZNÝCH DISKUZÍ TOMU TEĎ JIŽ ZCELA JANĚ NASVĚDČUJÍ!!!!!!!!!!!
.
Nemám nic proti slušným firmám, ale pokud si pořádně přečtete příspěvky v diskuzích, najdete tam zcela jasně doporučení na SOLIDNÍ FIRMY, KTERÉ NESLIBUJÍ, ŽE VÁS PO JEDNOM NEBO DVOU POSTŘICÍCH ŠTĚNIC ZBAVÍ. ZLIKVIDUJÍ POUZE DOSPĚLCE A NAKLADENÉ "NÁSLEDOVNICE" SE BUDOU V HNÍZDEČKÁCH POSTUPNĚ LÍHNOUT DÁLE A CHODIT VÁS KOUSAT.
.
KDO STOPROCENTNOSTI LIKVIDACE ZA PÁR OŠETŘENÍ FIRMAMI VĚŘÍ - DOPORUČUJI PŘIPRAVIT SI min.2x 3000KČ A MŮŽETE VYZKOUŠET.
JÁ TO JEDNOU VYZKOUŠELA TAKÉ A PO FIREMNÍM ZÁSAHU SE LÍHLY NOVÉ ŠTĚNICE A ZAČALY KOUSAT UŽ PO ČTYŘECH DNECH.
.
DÁLE SE JIŽ K PŘÍSPĚVKŮM "DANIELY" VYJADŘOVAT NEBUDU - JE TO ZTRÁRA ČASU A KAŽDÝ Z VÁS MÁ MOŽNOST FIRMY VYZKOUŠET.
.
JEN PROSÍM, ABYSTE NÁM ZDE NA DISKUZI PAK NAPSALI, JAK TO DOPADLO. DĚKUJI VŠEM BUDOUCÍM ŠŤASTLIVCŮM. :-)

Daniela Nám poslal(a) zprávu dne 26.8.2009 v 15:07 | daniela.b@centrum.cz [90.177.90.80]

Pro Nešťastná:
Odpovědi na tyto hysterické výkřiky a hledání nepřítele jsou v rubrice: Přípravek na hubení štěnic stoprocentní!. Nemá myslím cenu zahnojovat celý tento chat stejnými nesmysly a překopírovávat je tam a zpět. Současně se omlouvám za svůj příspěvek na této straně ze dne 20.srpna, bylo to nedopatřením. Děkuji. Daniela

Klára Nám poslal(a) zprávu dne 1.9.2009 v 21:03 [78.24.11.1]

Ahoj, taky bojujeme se štěnicemi, zatím snad jen na chalupě. Když jsme to zjistili (koncem července)zavolali jsme firmu, přijeli a udělali postřik stálo to 3.500,- PRO DANIELU přípravek který použila firma byl ..... Nenastříkaly ani všechny ložnice co jsou na jednom patře a ty co stříkaly tak jen po okrajích a postele (všude jsou dřevěné podlahy a ve všech ložnicích se spí) a odjeli s hláškou, že už nebude druhý postřik potřeba. Pak jsme našli štěnice i v ložnici kde řikaly, že nebudou. Koupili jsme si .... a stříkáme samy tak jednou týdně lišty a postele. Zatím to vypadá dobře, v ložnici kde spím s manželem jsem nebyla už 14 dní štípnutá. U našich ještě jsou.
Mám jen dotaz, když jsem se vrátila teď domů a vše co jsem vezla domů bylo vyprané na více než 60 stupňů nebo prolité vařící vodou a řádně nastříkáno a už jsem je do chalupy nedala, je možné že bych si je přes vše toto domů přivezla. Včera jsem našla dva štípance? Jsem na nervy, doma si to představit nedokážu. Díky Klára

Daniela Nám poslal(a) zprávu dne 2.9.2009 v 09:43 | daniela.b@centrum.cz [90.177.90.80]

Pro Klára: To je asi omyl, já k tomu nemám co dodat. Pročtětě si prosím to co jsem tady (a hlavně v diskuzi na :Přípravek proti štěnicím stoprocentní!) psala a snad vám z toho bude zřejmé že jsem nehájila ani firmy které DDD dělají, ani nehanila hubení svépomocí a ani nechválila anebo zatracovala jakýkoliv přípravek. Vedla jsem tady jen diskuzi o mesmyslném používání přípravků a zamýšlela se nad riziky pro lidské zdraví. Nic víc prosím. Daniela

Jarka Nám poslal(a) zprávu dne 3.9.2009 v 21:38 [84.42.202.7]

Nám firma také stříkala ...., řekli, že není jedovatý, že bysme se mohli i napít a nic se nestane, stálo to také 3500,- Kč, stříkali po obvodě místností a lůžkoviny, postele, 3. pokoj nestříkali vůbec, tvrdili, že se drží v místnosti, do druhé místnosti se ale dostali, takže líné asi nebudou. Koupili jsme Othrin, vystříkali celoplošně už postříkané a i třetí místnost a teď je vlastním tělem musíme vytahat ven z úkrytu, aby se kontaminovali, protože ty mrchy by jinak vydržely rok na nás čekat. Jedině zkusit spát nějak zavěšeni nebo v moskytiéře. Jinak štípancům neutečete. Hodně síly všem bojovníkům se zvířátky.

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 6.9.2009 v 09:44 [213.220.217.44]

nešťastnáPro KLÁRA
=========
Je docela možné, že sis nějakou přivezla zalezlou třeba v kabelce, kufříku ap. Jestli si jsi jistá, že by to mohl být kousanec od štěnice, začni dělat bariérový postřik postelí - všech!!! - v bytě. Nic jiného není třeba, protože ony musí mít kontakt s vámi, ne s obrazy, nábytkem ap. :-) Každá si potřebuje sosnout tak jednou za tři dny. Jestli jsem to pochopila dobře, tak na chatě jste nestříkali u rodičů?!!!
Tak to by byla veliká hloupost. Za potravou si dojdou i 30m, není to pro ně žádný problém.
Takže teď už nic nenaděláme, pokud jste si nějakou přivezli. Každý večer - po dobu tak 10ti dnů, udělej bariérový postřik kolem postelí, tak, aby štěnice, až na někoho z vás poleze, MUSELA přelézt přes postřik - to je celý trik jak se jich lehce zbavit. I kdyby vás kousla, do pár hodin chcípne a nenaklade už další potomky. Hodně trpělivosti a štěstí, už je nás tady ve vedlejší diskuzi o .... hezkých pár, co jsme zvítězili. :-)
.
Pro JARKA
==========
Vidím, že to bereš s humorem, ale do smíchu Ti asi není. Ale je dobře nepodléhat panice, lépe se s těmi mrchami bojuje. Tak si přečti tady výše, jak más bojovat a neboj se - mám pocit, že je hodně nadnesené tvrzení, že vydrží rok bez "potravy". Ale i přesto jsem si rozplánovala po jejich vyhubení koncem ledna tohoto roku, preventivní postřiky rozepsané na rok - rozpis je také ve vedlejší diskuzi o K-Othrinu. Teď budu dělat preventivní, druhý postřik po 2,5 měsících a potom po třech a pak poslední koncem ledna.
Ještě k té Tvé závěsné síti - prý jsou tak vyčůrané, že by vylezly na strop a padaly se na Tebe ze stropu - bestie - co?
.
Pro Kláru a Jarku - můžete mě kontaktovat o rady na mail
VandaPekova1@seznam.cz
.
Hodně trpělivosti a štěstí děvčata - žádný strach - zvítězíte dom 5ti neděl, když se budete držet postupu!!!!!!

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 6.9.2009 v 09:48 [213.220.217.44]

nešťastnáPOZOR PRO VŠECHNY BUDOUCÍ NEŠŤASTNÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
OPĚT UPOZORŇUJI VŠECHNY, že
..................."D A N I E LA".........................
.
JE ZCELA JASNĚ P R O P A G Á T O R DETARIZÉRSKÉ FIRMY!!!
.
STYL PROPAGACE FIREMNÍCH ZÁSAHŮ, JEJICH JEDNOSTRANNÉ DOPORUČOVÁNÍ, URPUTNOST NAPADÁNÍ NAŠICH VLASTNÍCH ZÁSAHŮ A ZKOPÍROVANÉ PŘÍSPĚVKY Z RŮZNÝCH DISKUZÍ TOMU TEĎ JIŽ ZCELA JANĚ NASVĚDČUJÍ!!!!!!!!!!!
.
Nemám nic proti slušným firmám, ale pokud si pořádně přečtete příspěvky v diskuzích, najdete tam zcela jasně doporučení na SOLIDNÍ FIRMY, KTERÉ NESLIBUJÍ, ŽE VÁS PO JEDNOM NEBO DVOU POSTŘICÍCH ŠTĚNIC ZBAVÍ. ZLIKVIDUJÍ POUZE DOSPĚLCE A NAKLADENÉ "NÁSLEDOVNICE" SE BUDOU V HNÍZDEČKÁCH POSTUPNĚ LÍHNOUT DÁLE A CHODIT VÁS KOUSAT.
.
KDO STOPROCENTNOSTI LIKVIDACE ZA PÁR OŠETŘENÍ FIRMAMI VĚŘÍ - DOPORUČUJI PŘIPRAVIT SI min.2x 3000KČ A MŮŽETE VYZKOUŠET.
JÁ TO JEDNOU VYZKOUŠELA TAKÉ A PO FIREMNÍM ZÁSAHU SE LÍHLY NOVÉ ŠTĚNICE A ZAČALY KOUSAT UŽ PO ČTYŘECH DNECH.
.
DÁLE SE JIŽ K PŘÍSPĚVKŮM "DANIELY" VYJADŘOVAT NEBUDU - JE TO ZTRÁRA ČASU A KAŽDÝ Z VÁS MÁ MOŽNOST FIRMY VYZKOUŠET.
.
JEN PROSÍM, ABYSTE NÁM ZDE NA DISKUZI PAK NAPSALI, JAK TO DOPADLO. DĚKUJI VŠEM BUDOUCÍM ŠŤASTLIVCŮM. :-)

Daniela Nám poslal(a) zprávu dne 6.9.2009 v 11:29 | daniela.b@centrum.cz [90.177.90.80]

Dovolila bych si opět poprosit paní Nešťasnou, aby pokud bude mít nějaký věcný a rozumný názor do diskuze, tak jej umísťovala do rubriky "Přípravek proti štěnicím - stoprocentní!". Tam budou její výlevy pěkně pohromadě. Děkuji. Daniela

Daniela Nám poslal(a) zprávu dne 6.9.2009 v 11:40 | daniela.b@centrum.cz [90.177.90.80]

Pro Nešťastná:
Ta prosba o soustředění dizkuze se samozřejmě týká příspěvků určených mně anebo mně se dotýkajících. Děkuji. Daniela

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 6.9.2009 v 16:43 [213.220.217.44]

nešťastnáPRO NEZNIČITELNOU DANIELA :-) :-) :-)
.
Už tady prosím Tě přestaň trapně propagovat firmy, ano?
.
Všichni už vědí, jak nás tady houpeš a jsi už opravdu i k smíchu:-) :-) :-)

Dana Nám poslal(a) zprávu dne 9.9.2009 v 11:09 | d.sevcikova@email.cz [90.183.5.1]

Dobrý den všem, kteří mi můžou pomoci....

štěnice máme doma již několik týdnů a nevím jak s nimi zatočit a vyhrát s nimi již dlouho vedenou válku. Kde se dá sehnat (v Praze) přípravek K-OTHRIN, kolik přibližně stojí a jak bych měla při aplikaci přípravku postupovat a čeho se vyvarovat.

Děkuji moc Dana

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 10.9.2009 v 11:44 [89.176.243.58]

nešťastnáPro DANA
=========
Takže ... si objednej na -... - pozor ať má lahvička 50ml!!! Mám doma dvě - preventivně, za 385,96+manipul. poplatek 150,- + poštovné = 536Kč.
Přijde Ti zhruba max. do 4 dnů. Firma sídlí v Hradci Králové, nevím, jak to máš daleko, jestli by Ti stálo za to si tam dojet. To se domluv přes mail.
Až Ti přijde, budeš dělat zpočátku KAŽDÝ DEN BARIÉROVÉ POSTŘIKY kolem všech postelí, kde spíte. Ten postřik musíš dělat tak, aby štěnice, která na vás poleze do postele, PŘES NĚJ MUSELA PŘELÉZT!!!!
A když přes něj přeleze a 1x si sosne - chcípne a už nenaklade další potomky. To je velmi důležité.
Já stříkala postele kolem dokola i okraje peřin a polštářů, případně nábytek nebo stěnu, které se může deka nebo peřina či polštář dotknout. Aby pro ní prostě nezbyla žádná suchá cestička, po které by mohla přejít!!!
Převleč všechno ložní prádlo do vypraného prádla v minimálně 60ti stupních a to stávající dej také vyprat na co nejvyšší teplotu.
U postelí, případně jiného nábytku (asi hlavně křesla)pokud to půjde, vykuchej zespodu všechny kryty až se dostaneš na kostru. Tam také postříkej každou škvírku. Ale to stačí jednou - denně budeš dělat bariérový postřik jen kolem postelí a všech cestiček na postelích, kterými by se na vás mohly dostat.
.
Další kontakt na mě : VandaPekova1@seznam.cz
.
Zatím ahoj Vanda

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 10.9.2009 v 11:59 [89.176.243.58]

nešťastnáPro DANA
========
Ještě dodatek - samozřejmě si musíš koupit i postřikovací tlakovou lahev!

Daniela Nám poslal(a) zprávu dne 10.9.2009 v 20:18 | daniela.b@centrum.cz [90.177.90.80]

Pro Dana:
Doporučuji si pročíst diskuzi na: Přípravek na hubení štěnic stoprocentní!, přečíst si u toho K-Othrinu přiložený návod a místo šílených rad používat vlastní selský rozum. Damiela

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 10.9.2009 v 22:55 [89.176.243.58]

nešťastnáPOZOR PRO VŠECHNY BUDOUCÍ NEŠŤASTNÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
OPĚT UPOZORŇUJI VŠECHNY, že
..................."D A N I E LA".........................
.
JE ZCELA JASNĚ P R O P A G Á T O R DETARIZÉRSKÉ FIRMY!!!
.
STYL PROPAGACE FIREMNÍCH ZÁSAHŮ, JEJICH JEDNOSTRANNÉ DOPORUČOVÁNÍ, URPUTNOST NAPADÁNÍ NAŠICH VLASTNÍCH ZÁSAHŮ A ZKOPÍROVANÉ PŘÍSPĚVKY Z RŮZNÝCH DISKUZÍ TOMU TEĎ JIŽ ZCELA JANĚ NASVĚDČUJÍ!!!!!!!!!!!
.
Nemám nic proti slušným firmám, ale pokud si pořádně přečtete příspěvky v diskuzích, najdete tam zcela jasně doporučení na SOLIDNÍ FIRMY, KTERÉ NESLIBUJÍ, ŽE VÁS PO JEDNOM NEBO DVOU POSTŘICÍCH ŠTĚNIC ZBAVÍ. ZLIKVIDUJÍ POUZE DOSPĚLCE A NAKLADENÉ "NÁSLEDOVNICE" SE BUDOU V HNÍZDEČKÁCH POSTUPNĚ LÍHNOUT DÁLE A CHODIT VÁS KOUSAT.
.
KDO STOPROCENTNOSTI LIKVIDACE ZA PÁR OŠETŘENÍ FIRMAMI VĚŘÍ - DOPORUČUJI PŘIPRAVIT SI min.2x 3000KČ A MŮŽETE VYZKOUŠET.
JÁ TO JEDNOU VYZKOUŠELA TAKÉ A PO FIREMNÍM ZÁSAHU SE LÍHLY NOVÉ ŠTĚNICE A ZAČALY KOUSAT UŽ PO ČTYŘECH DNECH.
.
DÁLE SE JIŽ K PŘÍSPĚVKŮM "DANIELY" VYJADŘOVAT NEBUDU - JE TO ZTRÁRA ČASU A KAŽDÝ Z VÁS MÁ MOŽNOST FIRMY VYZKOUŠET.
.
JEN PROSÍM, ABYSTE NÁM ZDE NA DISKUZI PAK NAPSALI, JAK TO DOPADLO. DĚKUJI VŠEM BUDOUCÍM ŠŤASTLIVCŮM. :-)

Denisa Nám poslal(a) zprávu dne 15.10.2009 v 13:40 [???]

Dobrý den,tak už jsem taky jedna z vás nešťastných :( O prázdninách jsem byla v Anglii,po 3 týdnech pobytu se nam v bytě začaly objevovat štípance po celém těle, mysleli jsem si, že je to alergie, ale v noci jak jsme rozsvitili tak jsme viděli na prostěeadle pobíhat malého broučka a došli k závěru, že v pokoji jsou štěnice.Nejhorší bylo že jsem měla jet za týden domů a byla strachy bez sebe abyh si ty mrchy přivezla domů, vše jsem prala na 60 až 90 stupňů a kouila novou tašku. Po měsíčním pobytu doma, kdy bylo vše v pořádku,tak ze mě spadla nervozita a štěnice byly pro mě minulost,bohužel týden nato se mi objevily štípance na loktě, nevěnovala jsem tomu až tak velkou pozornost, protože na druhý den večer jsem v pokoji zabíjela 2 komáry, ale i přesto jsem všemu začala věnovat větší pozornost. Den nato jsem na peřině viděla pobihat dospělou štěnici i při světle. Přísahám, že jsem málem omdlela :( Celý večer jsem přemýšlela, jak to doma vysvětlím. Ráno jsem se rozhodla, že otci vše povyprávím a naštěstí to vzal dobře a zachoval klid, prohlídli jsme všechny postele, škvírky, úložne prostory prostě vše možne, kde by se ty mrchy daly schovat. NIKDE NIC!!Povlečení a různé lůžkoviny byly vyprány na 90 stupňů, okamžitě jsem v Hornbachu koupila K-Othrine a začla dělat barierové postřiky podle harmonogramu. Zatím jsem byla poštípaná pouze já, měla jsem pouze 4 štípance a sestra 2 na krku,ta samozřejmě o této situaci neví, protože je ještě malá a začla by panikařit. Proto jako návnada chodím já :)Jsem zvědavaá jak tento boj bude nadále pokračovat ale věřím v to, že se těch mrch zbavím!!!!Zatím zachovávám chladnou hlavu a hned je ten boj o něco lehčí. Všem bojovníkům přeji hodně štěstí, pokud to zvládli lidi před námi, tak my to zvládneme určitě taky!! :)

tomas T Nám poslal(a) zprávu dne 30.10.2009 v 15:11 [212.183.134.131]

dobry den take s nimi dojuji asi 6 tydnu a jsem zoufali ale slysel jsem ze by slo vihrat a to je vimitit visokou teplotou a nevim jestly to pak nebude horsi sam jsem vyskousel ze pri postupnem zvisovani teploty umiraj sice nevim pri jake ale je znamo ze maj citlyve receptory prosim pomoc {viskousejte to nekdo :-}poradte dekuji

m@trix Nám poslal(a) zprávu dne 26.11.2009 v 22:17 | ctiteljan@seznam.cz [85.160.21.36]

Ahoj bydlím na ubytovně cca 300 pokoju , má cenu kupovat K-Othrin a stříkat si bariéry u sebe na pokoji, či se rADŠI vystěhovat, něčim zde stříkají ale maximální učinnost je tak cca 4dny, trápí mě už 2měsíce.

volavka Nám poslal(a) zprávu dne 27.11.2009 v 10:29 | volavka@post.cz | http://dddvolavka.cz [90.177.90.80]

Tady je každá rada těžká.
Jestliže zvolíte odchod z ubytovny, tak je dost vysoké riziko že si ty štěničky odvezete sebou. To by se snad dalo snížit vhodnými protiopatřeními. Je také otázka, zda ve vaší nové ubytovně ty štěnice nebudou také.
Jestliže zvolíte nějaké samopostřiky, je tady zase několik problémů. Je pravděpodobné, že ty šlompácké postřiky které tam majitel ubytovny provádí /nebo nechává provádět/, tak dělají tím výše zmíněným přípravkem. Na K-Othrin /i ostatní pyrethroidy/ mají štěnice velmi vysokou rezistenci a vy jako neprofesionál se k lepším pípravkům nedostanete. Pokud nejste na pokoji sám, tak je nutné k alespoň nějakému slušnému /byť lokálnímu/ výsledku mít podporu těch spolubydlích. Budete do toho muset investovat něco práce a peněz, ale je po pár zopakování docela dobře možné, že se na vašem pokoji štěnic zbavíte. Důležitou podmínkou je také si něco o biologii štěnic a jejich hubení přečíst a být při provádění postřiků velmi důkladný a pozorný. Ten postřik působí repelentně, takže pokud to dotáhnete do stavu, že štěnice na pokoji vyhubíte, tak občasným barierovým postřikem by jste měli zabránit novému zamoření. Volavka

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec