ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Štěnice

Diskuse » Štěnice

Ifka Nám poslal(a) zprávu dne 16.9.2009 v 16:50 [89.103.56.139]

Dobrý den, myslím že mám doma štěnice, už řadu měsíců s nimi bojuji, měli jsme tu i deratizační postřik, stříkám tu všemožné jedy, ale je to k ničemu. Koupila jsem zde zmíněný prostředek K-othrine, postříkala jsem co se dalo, ale štípance se objevují pořád. Divné je že jsem je tu nikdy neviděla živé ani mrtvé, ani flíčky na prostěradle, prostě nic, jen ty štípance. Myslím že se nám nějakým způsobem dostaly do oděvů, všechno nemůžu prát na vysoké teploty, tak aspon žehlím téměř vše co vyperu, a stejně jsme poštípaný. Co mám dělat? Jak to odtud vypudím? Prosím, poradí někdo?

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 16.9.2009 v 17:37 [86.49.119.40]

nešťastnáBože můj, máš tu málo diskuzí o hubení štěnic? Proč zakládáš novou?
Hupni do "Přípravek k hubení štěnic.stoprocentní" a tam se všechno dozvíš. Pravděpodobně jsi postřik dělala špatně. Tak ahoj v té, mnou zavedené diskuzi:-)
.
Vanda

pavlína Nám poslal(a) zprávu dne 17.9.2009 v 17:40 | Pavlinka-H@seznam.cz [77.237.148.1]

Ahoj chtěla bych se zeptat, co je nejlepší na hubení štěnic. Naše sousedka bydlí nad námi a ona je má, ale mi zajím snad né. Zajímalo by mě jestli se k nám mohou také dostat. Deratizatér už u nás byl, ale stříkal pouze jádro. Stačí to vůbec? Zatím ahoj

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 18.9.2009 v 11:47 [86.49.119.40]

nešťastnáJukni do diskuze - "Přípravek k hubení štěnic - stoprocentně"
:-)

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec