ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Zklamala vás deratizační firma?

Diskuse » Zklamala vás deratizační firma?

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 10.10.2009 v 20:23 | VandaPekova1@seznam.cz [89.176.21.58]

nešťastnáMě ano a tak jsem je s pomocí jednoho hodného pana deratizéra, přes net, vyhubila sama!
.
Sem, ale rady, po neblahé zkušenosti s hrubým napadáním mé osoby deratizéramy, "převlečenými" za různá jména, v mé diskuzi "Přípravek na hubení štěnic-sttoprocentně" a následném vymazání všech mých rad v téže diskuzi, žádné rady ani názvy přípravku na hubení, psát nebudu.
Stejně by je opět zakladatel tohoto vebu vymazal.
Kdo bude chtít mou pomoc, napiště mi tady na můj mail a já se budu snažit vám pomoci radou.
Přála bych si, aby sem už nikdo nový a zoufalý nepřišel.

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 11.10.2009 v 08:27 [89.176.21.58]

Oprava slova "deratizéramy" - DERATIZÉRY :-)

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 13.10.2009 v 16:04 [89.176.21.58]

nešťastnáJinak název toho vhodného přípravdu a jediného volně v prodeji najdete nad touto mojí diiskuzí. Sice ho tam ten pán pěkně znectil, ale já vím dobře proč:-)

ivankaskolnikova Nám poslal(a) zprávu dne 14.10.2009 v 08:54 | @seznam.cz [90.178.216.119]

Je to tady celou noc mě sáli jsem opět poštípaná!!! Stříkám různými postřiky ale nezabírá to jsem celá zoufalá štítím se sednout lehnout být ve svém bytě!!!Budu velmi vděčná za nějakou radu:-)) celá se třesu jak jsem z toho překvapená,že i u mě jsou.Našla jsem je nejdřív za obrazem a dnes na posteli prosím poradíte mi?Předem díky

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 14.10.2009 v 09:11 [89.176.21.58]

nešťastnáPro Ivanka - napište mi mail, pokusíme se s tím něco udělat. Mám ho hned v prvním příspěvku.

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec