ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Pozorně čtěte

Diskuse » Pozorně čtěte

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 20.10.2009 v 09:30 [89.176.20.63]

nešťastnáHubení štěnic V našich podmínkách nelze tolerovat jakýkoli výskyt lidských štěnic v prostorách obývaných lidmi, protože jejich výskyt vždy způsobuje různě závažné zdravotní problémy postiženým osobám. Proto se musí vyžadovat řádná asanace ohniska výskytu štěnic se 100% zárukou. Úplné vyhubení štěnic je ale někdy problémem. Štěnice se totiž zdržují v úkrytech, ve kterých jsou poměrně dobře chráněné před kontaktem s insekticidy. V těchto úkrytech dokáží hladovět i delší dobu než je doba reziduálního účinku v současnosti používaných kontaktních insekticidů. Potřebný kontakt štěnic s těmito insekticidy je možné zaručit pouze řádným ošetřením všech úkrytů štěnic, které jsou zejména v konstrukcích postelí a jejich okolí. Čím je vybavení v ohnisku výskytu štěnic členitější a poskytuje štěnicím více úkrytů, tím je hubení štěnic pracnější. Často je nutné nábytek rozebírat, odstranit obložení stěn, kryty zásuvek atd., aby byla zajištěna aplikace insekticidu do nepřístupných úkrytů. Zamořené složitější předměty s nepřístupnými prostory se raději likvidují spálením. Mnozí pracovníci DDD firem by možná rádi viděli důvod neúspěchu v neúčinnosti použitých přípravků. Rezistence štěnic na používané insekticidy však dosud nebyla nikde prokázána. Bohužel neúspěch zásahu proti štěnicím je nutno vždy přičíst na vrub nedůsledné nebo nedostatečně odborné práci pracovníků DDD firem. I tito pracovníci se po dlouhou dobu se štěnicemi příliš nesetkávali, přičemž hubení štěnic vyžaduje jiný přístup než na který jsou navyklí u jiných skupin škůdců. U některých neúspěšných zásahů proti štěnicím bylo kontrolním šetřením pracovníky hygienické stanice dokonce zjištěno, že při provádění asanace nebylo se zamořenou postelí ani hnuto. U takových zásahů je naděje na žádoucí účinek minimální s jakýmkoliv přípravkem. U hubení štěnic se nelze spokojit pouze s plošným postřikem nebo aerosoly. Je nutné klást důraz na cílenou aplikaci postřiku nebo lépe popraše do úkrytů a pouze DDD pracovník s určitými zkušenostmi ví, jak a kde má úkryty štěnic hledat a na co nesmí opomenout. Pracovníci orgánů ochrany veřejného zdraví by měli věnovat speciální ochranné dezinsekci proti štěnicím zvýšenou pozornost a kontrolovat účinnost a odbornost těchto zásahů. Nelze zde očekávat, že provozovatelé ubytovacích zařízeních a jiné poškozené osoby budou orgánům ochrany veřejného zdraví sami hlásit neúspěch speciální ochranné dezinsekce proti štěnicím. Orgány ochrany veřejného zdraví jsou zde ze zákona č. 258/2005 Sb. jediným orgánem, který dozoruje práci firem provozujících speciální ochrannou DDD (resp. plnění § 56 zákona č. 258/2000 Sb.). Bohužel zásah provedený DDD firmou v ohnisku výskytu štěnic představuje pro státní zdravotní dozor spíše tečku za případem výskytu štěnic, místo aby inicioval kontrolu firmou provedené asanace a sledování její účinnosti. Neodbornost a nedůslednost práce některých pracovníků DDD firem tak degraduje v očích veřejnosti smysl zákonem stanovené povinnosti zajištění speciální ochranné DDD (§ 55 a § 57 zákona č. 258/2000 Sb.). Byl zaznamenán i případ, kdy štěnice donutily jednu rodinu k vystěhování z bytu, protože DDD firma opakovaně nebyla schopna štěnice vyhubit. Pracovníci DDD firmy samozřejmě nepřipouštěli svojí chybu a tak členové této rodiny dospěli k názoru, že štěnice nelze v bytě vyhubit. Novým vlastníkům však o štěnicích nic neřekli a štěnice se mezitím rozšířily do dalších bytů v domě. K podobným případům by nemělo docházet.

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 20.10.2009 v 09:58 [89.176.20.63]

nešťastnáPro všechny budoucí nešťastníky:
=================================
DISKUZE ZDE NARUŠUJE jeden pán (Volavka alias Daniela alias Otík)
.
Pokud budete potřebovat rady jak se štěnicemi zatočit, přejděte na jiný web, kde lze pana Volavku eliminovat a jeho napadání vymazávat. Jsme tam parta lidí, kteří nad štěnicemi vyhráli sami!!!!
Kdo bude mít zájem, napiště mi na můj mail, ráda vám dám doporučení. Kdybych odkaz napsala sem, zakladatel tohoto webu by jej vymazal:-(
Přešla jsem tam také a sem již chodit nebudu neboť to tady ztratilo svůj smysl.

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 20.10.2009 v 10:01 | VandaPekova1@seznam.cz [89.176.20.63]

Dodávám můj mail

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 23.10.2009 v 01:27 [90.176.74.147]

Pro paní nešťastnou, alias Šílenou:

Nestěžujte si prosím na zakladatele webu, na kterém jste si dosud mohla vylévat své ego. Váš návrh přejít na jiný web plně schvaluji a každý, kdo si pročte předchozí debaty asi také. Zanesla jste celé fórum opakovanými, zkreslenými a nepodloženými informacemi, které jste během času libovolně obměňovala a které se pohybovaly na hranici zákona. Pomluvila jste tu již kde koho a propagovala chemické látky v dávkováních vhodných spíše pro slony. Proto jsem musel tyto části textů z fóra umazat, abych se do střetu se zákonem nedostal sám. Stálo to mnoho času a nebavilo mě to. Proto Vás beru za slovo a prosím Vás, abyste již můj web nenavštěvovala a jak říkáte, přešla na jiný web, kde na Vás již čekají s otevřenou náručí ti, kteří také potřebují protlačit svůj upjatý názor. Na tomto fóru jste již své řekla, a to mnohokrát dokola. Proč??? Proč jste zanesla téměř všechny diskuze jedním a tím samým hloupým textem? Já Vám ho samozřejmě mazat nebudu, byl bych ten špatný pán, že? Je to obraz Vaší osobnosti? melu melu melu.... stále to samé? Soudruzi a soudružky, náše vlast je ohrožena západním imperialistou. Co kdybych si šel stoupnout na Váš dvoreček s ampliónem a tam Vám tlachal nějaký můj názor až do vánoc? Kdo Vám dal právo zasvinit můj dvoreček. Přijedete za mnou a pomůžete mi to zase vykidat? Připomínáte mi Jehovisty, které vyhodíte dveřmi a oni přilezou oknem a Strážnou věž Vám nakonec vnutí, i kdyby trakaře padaly.

Ano debata stratila smysl, ale především díky Vaší neukázněnosti. Snad se vše vrátí do původních kolejí. Pokud ovšem dodržíte svůj slib opustit toto fórum. Jsem zvědavý, zda to nejsou pouze planá slova.

Takže přeji hodně štěstí v jiných krajích, hodně oveček a soudruhů. Nostalgicky se loučím s paní nešťastnou (VandaPekova1@seznam.cz) a budu vzpomínat jen v dobrém.

Váš šťastný Webmaster

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 23.10.2009 v 01:31 [90.176.74.147]

A ještě poznámka... I na našem webu lze některé jedince eliminovat (Volavky,slepice i telata), ale proč??? Nemají snad jedinci rozum, aby nebylo zapotřebí to dělat?

Nemluvě o tom, že volavka je ohrožený a chráněný druh...

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 23.10.2009 v 03:02 [90.176.74.147]

Stejně se z toho stává šaráda, takže jsem Vám paní šílená přiřadil takovou ikonku, jak si Vás zhruba představuji.... Nešťastná hehe, mě to vlastně začíná bavit. Kam se na to hrabe ZELENÝ RAUL.

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 23.10.2009 v 03:08 [90.176.74.147]

hihi

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 9.11.2009 v 22:24 [89.176.243.61]

Koukám, že jste si pěkně zamonologoval:-))) Baví Vás to? Opravdu Vám k radosti stačí tak málo? Tak hodně zábavy.:-)

Mike Nám poslal(a) zprávu dne 15.6.2010 v 13:52 | Kr@sezna [95.82.138.36]

potřebuji radu, je to možné?

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec