ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

štěnice

Diskuse » štěnice

Lenka Sobotková Nám poslal(a) zprávu dne 27.1.2010 v 11:37 | Vidle3@seznam.cz [85.161.53.12]

Dobry den mam velky problem bydlim na ubytovne s detmi a mame tu stenice uz jsem mela deratizaci ale neucinou mam ted male miminko a porad se vyskytuji vyhodila jsem sedacku postel ale nepomohlo to ted jsme si koupili nove a nevim si rady prosim o pomoc děkuji lenka

volavka Nám poslal(a) zprávu dne 28.1.2010 v 17:16 | volavka@post.cz | http://www.dddvolavka.cz [83.208.74.162]

Je to dost netypický případ. V těch několika řádcích je příliš málo informací a nedá se z nich usoudit co všechno je špatně. Mohu vám nabídnout bezplatnou konzultaci. Napište, anebo zatelefonujte. vka

anna Nám poslal(a) zprávu dne 31.1.2010 v 22:25 [89.103.148.103]

Dobrý den, chci se zeptat ojevily se mi nějaké štípance podobné komářímu kousnutí , jelikož je zima tak se ptam jestli by to mohly být štěnice a štípance mi zmizely ,ale zas mam nove jen dva teda ,ale mám a svědí.děkuji

zokejk Nám poslal(a) zprávu dne 25.8.2010 v 17:33 [77.236.196.41]

dobry den,chtela jsem si objednat tento obsah musel být skryt a furd mi to nejde,chtela bych Vas poprosit o nejakov poradu.Mame ti štěnice a ne muzeme se od nych zbavit byli bisme Vam strasne vdecni.Dekuji predem.

Johny Nám poslal(a) zprávu dne 1.9.2010 v 19:54 | ogmire.bazina@seznam.cz [81.200.57.200]

Zdravím,
Přečetl jsem si o štenicíh opravdu mnoho a chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné odebrat si pár těch brouků na bližší průzkum.

Rozhodně vás tímto nechci obtěžovat. Dokážu si představit co to znamená žít s nimi a zbavovat se jich.

Předem děkuji za odpovědi na e-mail ogmire.bazina@seznam.cz
a přeji rychlé odstranění štenic z vašich domovů.

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec