ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Štěnice

Diskuse » Štěnice

Pavlína Nám poslal(a) zprávu dne 11.11.2010 v 15:59 [94.112.170.25]

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli sousedka v bytě podemnou má štěnice můžou ty štěnice vylést po zdi nějakou škvírou nahoru do dalšího bytu.Stříkali mi celý byt a viděla jsem jak štěnice umírájí a druhý den jsem je tu měla zase a živý.Je možné aby se takhle dostali do mého bytu?Děkuji za odpověď.Nashledanou.

petra Nám poslal(a) zprávu dne 24.11.2010 v 21:24 [92.243.196.244]

ano přeleízají je nutno po dvou týdnech opakovat už s nimi bojuji dva měsíce stříkali mi už třikrát a mám je tu znovo lezou mi stropem přes lišty prý by se měl vystříkat celí panelák .Přinesla to paní se starým nábytkem v pátém poschodí a mi jsme ve druhém.4týdy týdny nic a ted znovu vše jsme třikrát vyprali .Pani deratizérka říkala pokud si to neudělají všichni tak to bude jen přelejzat.

Denisa Nám poslal(a) zprávu dne 1.12.2010 v 00:36 | simakovad@seznam.cz [83.208.147.150]

My máme taky takový problém. Objevili se štěnice u rodičů v bytě,kam už přišel i deratizátor a vystříkal to. Jenže já bydlím s přítelem v baráku a teď nám ty štěnice lezou po posteli. Nevím,jestli je potřeba vystříkat celý barák,nebo stačí jen ty místnosti,kde přebýváme. Chceme se toho už konečně zbavit. Už to budou dva měsíce co mám štípance po celém těle a přítel nic.Je to dost nepříjemné.Takže z toho vyplývá,že je tu máme déle než jsem si myslela.

Denisa Nám poslal(a) zprávu dne 1.12.2010 v 00:41 | simakovad@seznam.cz [83.208.147.150]

A ještě jsem chtěla dodat. Četla jsem ,že zaplynování by stálo přibl. sto tisíc korun,kde ty peníze má člověk jako vzít ? Vždyť jeden obyčejný postřik všechny štěnice nezahubí a má s tím problémy i když za to nemůže a přitáhl si to domů,ani nevěděl jak. Tohle je hrozně zdlouhavé. Chce to rázné zakročení a dát těm krvežíznivým bestiím všem dnům konec ,ale jak ? A hlavně zaručit,že se druhý den atd. zase neobjeví :-(

volavka Nám poslal(a) zprávu dne 1.12.2010 v 10:52 | volavka@post.cz | http://dddvolavka.cz [88.103.104.165]

Jediným vhodným toxickým plynem by byl kyanovodík /Uragan D2/, ale z mnoha důvodů /legislativních, cenových, organizačních, bezpečnostních/ není jeho používání v bytech možné.vka

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec