ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

nymfa ve dne??

Diskuse » nymfa ve dne??

Soňa Nám poslal(a) zprávu dne 25.4.2011 v 22:29 [188.120.212.41]

Dobrý den - je možné, že jsem na sobě za bílého dne chytila nymfu? tak sotva 2mm brouček, co se dal zabít až hodně silným zmáčknutím mezi nehty (na rukou mi zůstala krev), nožičky a hlavu to mělo průhledné - byla to štěnice? Asi dva dny už po probuzení pozoruju na nohách lehce svědivé fleky. Po všem, co jsem o štěnicích četla, jsem docela vyděšená... Bydlíme v paneláku - stačí v takovém případě zásah DDD "jen" v jednom bytě? Nenapadá mě, kde bychom ke štěnicím mohli přijít..

vka Nám poslal(a) zprávu dne 26.4.2011 v 10:31 | volavka@post.cz | http://dddvolavka.cz [88.103.104.165]

Jestli jste chytila nymfu štěnice nevím a nejste si jistá ani vy. Doporučuji si každý takový úlovek dobře prohlédnout a při pochybnostech uchovat kvůli možnosti pozdější determinace. Štěnice a její nymfy ve dne zastihnout je nezvyklé, ale možné to je. Štěnice mohla být vyrušena cestou k hostiteli, anebo (častěji) se u ní projevuje změněné chování vlivem intoxikace nějakou chemikálií. K tomuto kontaktu mohlo dojít i v nějakém sousedním bytě a štěnice v takovém případě putují i dost daleko.
Jestli by byl zásah nutný jen ve vašem bytě by záleželo na místní situaci. vka

helena Nám poslal(a) zprávu dne 23.7.2011 v 15:18 [89.102.73.46]

dobry dn take mam potiže s tim to hmyzem !!!! dns jsem take našla mrnavoucke broucky ktere lezlo od škvir nebo zasuvky po zdi nelze je zahlednout jen tak pouze při dukladnem pozorovanim oka jsou pruhledne doslova neviditelne!tudiž si myslim že se jedna o nymfy postřikala jsem celou zed savem a tam kde lezli po potsriku sava pochcipali ted čkam na deratizaci

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec