ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Potiz se stenicemi

Diskuse » Potiz se stenicemi

Pavlina Nám poslal(a) zprávu dne 20.6.2011 v 18:58 | pavlina.mrazkova@hotmail.co.uk [92.20.166.158]

Ahojte
zasilam pozdrav z Uk a prosim o radu jak se tech potvor zbavit.V prosinci jsem se nastehovala do domecku,kde uz asi byli.Nejsem si vedoma,ze bychom je totiz pred tim meli.Ani jsem nechtela verit ze je to mozne.Tak dva mesice jsem nevidela ani jednu.Zaplatila jsem jednu deratizerskou firmu strikala dum asi trikrat a cely, i kdyz stvyenice byli jen v detskem pokoji.Myslela jsem ze mam klid, ale znova se objevovali u dcery stipance.Nasla jsem novou firmu,take nam to asi 3x vystrikali, ale stenice stale objevuji.Jsem zoufala vyhodila jsem postele,zakoupene nove madrace,dokonce skrin i nocni stolek,pradlo je ve skrini v igelitovych pytlich,vyprane na 60 susene v susicce,neco bylo i v mrazaku..............jsem zoufala spim radeji s malou v pokoji aby nesli do loznice,spim na zemi,skoro vlastne ani nespim protoze jsem blazen z baterkou v ruce.........uz s toho zacinam silet.Myslite ze by mi pomohli pripravky z cech?Dekuji predem za odpoved

Hanna Tomášková Nám poslal(a) zprávu dne 10.8.2011 v 13:32 | info@hannamaria.cz | http://www.hannamaria.cz [85.70.88.164]

Náhodou jsem si přečetla vaši zprávu. Možná bych pro vás měla řešení, jelikož s kolegy ve Francii a Japonsku jsme po dobu 3 let vyvíjeli přípravek, který se přímo vkládá do postele. Obsahuje vysoce účinné přírodní vůně a upravenou složku DEET, která se používá např. proti komárům. Pokud byste si přála, mohla bych vám zaslat jeden vzorek na odzkoušení. Výrobky budou komerčně v prodeji až v polovině září, ale myslím, že za zkoušku by to stálo. Musí to být úmorné a nepříjemné bydlení. UK je destinací s vyšší vlhkostí a domácnosti bývají samý koberec. Proto se jim tak dobře daří. Štěnice mají rádi teplo a klídek. Umí se perfektně maskovat.
S úctou
Hanna Maria Tomášková
Nerudova 1668
530 02 Pardubice
www.hannamaria.cz

Kazimír Nám poslal(a) zprávu dne 18.8.2011 v 19:18 [89.102.201.130]

DEET je pouze repelent

Jana Nám poslal(a) zprávu dne 17.2.2012 v 22:42 | sasxka@seznam.cz [86.49.45.136]

To vás moc lituju. Můžu se zeptat, jaká firma vám to tam stříkala? My je máme také a chceme se tomu vyhnout...také jsem blázen s baterkou..

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec