ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

nekonečný příběh

Diskuse » nekonečný příběh

Tampi Nám poslal(a) zprávu dne 30.9.2011 v 15:21 [90.180.19.7]

Milí spolubojovníci, se štěnicemi zápasím od roku 2008. Přilezli k nám od sousedů ze zhora, kde paní pracuje jako obchodní cestující a hodně cestuje (předpodkládám, že je to způsob jak si je opatřila). Když na ně přišla, použila standartní Raid a tím je sice na chvíli od své postele odehnala, ale tím zajistila, že se nastěhovali také k nám a bohužel i k sousedům pod námi. My jsme řešili celou situaci s odborníky, hygienou a různými deratizátory. Na poslední chvíli se nám podařilo sehnat Faracid s obsahem chlorpyrifosu, který je teď už zakázaný a u nás a u sousedky nahoře se podařila populace zlikvidovat. Bohužel lidská hloupost a omezenost je bezbřehá a ta ježibaba dole pod námi - nevím, co tam dělala, ale spíš nedělala, ale skoro po dvou letech je máme zpět. Přišli zase ze zdola. Jsem na mrtvici.Mám dvě děti astmatiky a opět jim tu budu stříkat nějaké jedy. Nemluvě o mé alergické reakci na jejich štípance. Máte někdo také podobnou zkušennost - dlouhodobou?

Deratinsekt Nám poslal(a) zprávu dne 3.10.2011 v 08:54 | sembera.jaroslav@gmail.com | http://www.stenice-postelova.cz [109.183.183.186]

Z mojí každodenní zkušenosti vím, že někteří lidé si štěnice nosí domů opakovaně.
Informace o štěnicích naleznete na www.stenice-postelova.cz

Muselíkova Nám poslal(a) zprávu dne 4.1.2012 v 08:52 [85.71.12.112]

Poradím zdarma t.777536688

Veronika Nám poslal(a) zprávu dne 8.1.2012 v 12:00 | kubatova.ve@gmail.com [85.70.6.174]

V dubnu jsme byli na dovolene a v hotelu kde jsme prespali jednu noc byly stenice. Postipany byl jen manzel, ja ne. Od te doby jsem zacala byt doma postipana pouze ja, manzel nikdy. Nechali jsme byt hned vystrikat odbornou firmou od dubna do listopadu 4x! Postipana jsem porad s prestavkou maximalne 2-3 dny po postriku. Fyzicky jsme stenice nikdy nenasli! Manzel neveri, ze to jsou stenice, ja jsem z toho uz ale zoufala. Jsem postipana hlavne v noci, ale nekdy se mi objevi svedivy kousanec i pres den. Kousanec mam vzdy jeden nebo nekolik a mizi po nekolika hodinach. Mam je hlavne na zadech, na prsou a na ramenou.

Je mozny, ze to je neco jinyho nez stenice? Pripadam si uz paranoidni. Prosim poradte...

vka Nám poslal(a) zprávu dne 8.1.2012 v 13:36 | http://www.dddvolavka.cz [90.179.27.202]

Je to možné, i takové případy jsem již několikrát řešil. Kdyby to byly štěnice, tak by po dobře provedeném postřiku mělo dojít k nějakému zlepšení a poté zase ke stupňování těch kožních potíží. Je nepravděpodobné, aby štěnice ponechané po několik měsíců bez razantního prohubení se nenamnožily tak, že je nedokážete identifikovat a při dalším postřiku nenajdete po nich ani stopu. I ty místa poštípání nenasvědčují na štěnice, zkusila jste třeba spát v nějakém přilnavějším nočním úboru? Nezkoušela jste na nějakou dobu změnit místo spánku? Pokud by ty kožní problémy pokračovaly, tak by to bylo potvrzením, že se o štěnice nejedná. vka

annakrausova Nám poslal(a) zprávu dne 19.3.2012 v 22:12 | annakrau@email.cz [78.111.120.186]

ja mam stejny problem se stenicema bojuji od minuleho roku od rijna syn byl u kamarada ktery mel zaneradeny byt stenicemi od cesty si nejakou prines domu postrik se provedl deratizacni firmou nekolikrat vzdy na chvily byl klid postipana jsem jen ja vyzkousela jsem i spreje koupene v drogerii nepomohly zajimave je ze treba najdu jen jednu a zadne stopy po sobe nenechavaji bojuji z neviditelnym nepritelem poradte mi prosi nekdo uz jak dlouho poradne nespim chodim vecer po byte z baterkou

Lucie Nám poslal(a) zprávu dne 26.3.2012 v 01:39 | mtop111@gmail.com [86.73.74.155]

Dobry den,
se stenicemi mam zkusenost kdyz mi bylo asi 13 meli jsme doma stenice, a trvalo dost dlouho nez jsme vlastne prisli na to co to je. Bylo to jak v nejhorsi nocni můře, strikalo se to nekolikrat ale porad se to vracelo, byl tim zamořen vpodstate cely dum o 20ti bytech. A trvalo to aspon rok se toho zbavit. No a bohuzel ted po dlouhe dobe musim resit podobnou neprijemnost s vyskytem stenic znovu. Pronajali jsme si s kamaradkou byt v sirsim centru Londyna (za v přepoctu 80.000kc na mesic!!!) hned prvni tyden jsme ale zjistili ze kamaradka je cela postipana a to hlavne na mistech ktera nejsou chranena pyžamem. stipance jsou jasne od stenice (okamzite jsem si to vybavila) a vzdycky se to objevi rano. Majitel nam tvrdi ze tam nic takoveho neni, a ze pokud ano tak ze jsme to od kdovikud prinesly my. a taky ze neni mozne aby tam cokoliv bylo protoze byt byl kompletne rekonstruovam, A ja bych se rada zeptala na radu, jestli je mozne aby se stenice objevili a prezili, zase po rekonstrukci (podlahy, koupelna, novy nabytek atd..?? ? a jaky je nejucinejsi produkt na jejich vyhubeni, a jestli se da jeste sehnat neco na zpusob DDT?
Diky mockrat, a přeji pevne nervy tem co s tema malyma potvorama valci!!!
Lucie

Vyhubil Nám poslal(a) zprávu dne 16.6.2014 v 15:41 | http://www.stenice-doma.cz [212.79.108.38]

www.stenice-doma.cz

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec