ŠTĚNICE

diskuse o štěnicích základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

Hubení mravenců po??tadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Vyhněte se zamoření

  • Naučte se poznat, kdy riskujete setkání se štěnicí.
  • Zabezpečte matrace a rám postele.
  • Poznejte na co si dát pozor (symptomy a známky přítomnosti štěnic).
  • Cestujte chytře a s rpzumem.
  • Pokud štěnice objevíte, kontaktujte ihned profesionály.

štěnice domácí

štěnice

štěnice

Čím větší pozornost věnujete obezřetnosti a opatrnosti, tím menší je riziko zavlečení štěnice do vašeho příbytku. Zavlečení štěnic riskujete když cestujete, když se děti vracejí z táborů, když máte přes noc návštěvu, když kupujete věci z druhé ruky, atd... Včasná detekce je nejsnažší cestou , kterou se chráníte před zavlečením noční můrou zavlečení štěnic domů, kterou je velice těžké a nákladné eliminovat.

Je také důležité vědět, jaké jsou stopy zanechané po štěnicích, které nás dovedou k ujištění se, že skutečně máme tu čest. Kromě znalosti jak štěnice vypadá byste měli znát i ostatní indikátory přítomnosti štěnic. Štěnice za sebou zanechává tmavý trus, většinou černé barvy, ve tvaru malých teček. Evidence takového trusu může značit přítomnost a aktivitu štěnic. Také lze nalézt svlešené ostatky kůží, které po sobě štěnice zanechávají při svlékání mezi jednotlivými vývojovými stádii (podobně jako se svlékají hadi).
Zároveň se snažte odhalit symptomy kousnutí štěnice, v pravidelných intervalech týdnů a měsíců, pokud jste si vědomi toho, že jste se vystavo vali riziku setkání se štěnicí. Například je dobré několik týdnů po návratu z cesty, kdy jste spali v cizím prostředí, prohlížet a kontrolovat pokožku a postel v pravidelných intervalech. Jak stojí v úvodu, štěnice zůstane často nezpozorovaná po několik měsíců a její populace během toho roste a roste.

Cestování a nákup použitých věcí (hlavně postele) zůstává nejčastější příčinou zavlečení štěnic. Zatím co cestování se jen těžko vyhneme, nakupování použitých věcí lze eliminiovat snadněji. I během cestování lze však učinit mnoho preventivních kroků, které minimalizují riziko přespání v posteli osídlené štěnicemi. Pokud padne sebemenší podezření na setkání se štěnicí, je důležité, abyste neprodleně kontaktovali deratizační firmu, která provede inspekci a vyhodnotí situaci. Štěnice je velmi těžké dostat pod kontrolu, zejména pokud jejich množení není podchyceno v počátečním stádiu zamoření.

VÝSKYT ŠTĚNIC NENÍ ZPŮSOBEN ŠPATNOU HYGIENOU !!!

Nikoli špatnou hygienou, ale zavlečením vajíčka či brouka z místa na místo je způsobeno zamoření štěnicemi. Doměnka, že toto zamoření je způsobeno špatnou hygienou je velkým omylem. Štěnice nerozlišuje jednotlivý sociální status lidí ani čistotu jejich domova. Faktem je, že s jejich výskytem nemá čistota nic společného. Štěnice se mohou vyskytnout v nejluxusnějších hotelech, multimilionářských vilách, stejně jako v chatrči bezdomovce. Případy zavlečení štěnic zahrnují pobyty v prostředí infiltrovaném štěnicí, návštěvy hosta, který brouka nevědomky přinese ssebou, nebo převzetí zásilek obsahujících vajíčka či samotné brouky. Z toho plyne, že zamoření štěnicemi může postihnout kohokoliv, kdekoliv a nehledě na sociální status a míru osobní hygieny k němu dochází v hotelích, apartmánech, rodinných domech, komerčních objektech, školních třídách, prádelnách, veřejné dopravě a list pokračuje dál... Zatím co péče o hygienu nemá se zavlečením nic společného, může hrát klíčovou roli při kontrole nad štěnicemi a eliminaci zamoření.

friendly links
tisk letáků, tisk vizitek, propagační technika diety jídelníček flash web studio nanoit dětské oblečení - baboon moskyto bar světla a osvětlení LUXO flash bannery ekologické dřevostavby ok-okna štěnice Prášky na hubnutí katalog www stránek základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec truhlářství karel