ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

obleceni

Diskuse » obleceni

Lenka Nám poslal(a) zprávu dne 20.10.2008 v 21:17 [86.161.246.241]

dobry vecer, rada bych vas poprosila o radu. Odstehovali jsme se s pritelem do Anglie a po 14 dnech pobytu jsme zjistili, ze mame v pokoji stenice......agenture, u ktere jsme ubytovani, jsme to uz nahlasili a za 2 dny ma probehnout nejake "odskodneni". Chtela bych se ale zeptat, jestli nevite jak presne se ma postupovat? Neco jsem zde vycetla, ale treba obleceni se musi vyprat vsechno, ktere bylo ve skrinich? Je mozne aby stenice "prezivala" na nekom v obleceni? Prosim o radu, nerada bych neco zanedbala? Diky moc Lenka

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 23.10.2008 v 00:14 | ok@nanoit.cz | http://www.nanoit.cz [90.177.81.54]

Dobrý večer,
Co se týká oblečení, mělo by být vypráno min. na 60 stupňů, usušeno mimo objekt, kde se štěnice vyskytují a pak uskladněno například do vakuových pytlů, kam se štěnice nedostanou a to minimálně po dobu, než proběhne kompletní procedura hubení štěnic (postřik, atd...). Druhá možnost je nechat oblečení spolu se zbytkem objektu chemicky ošetřit. Je důležité, co vám doporučí přímo dezinsekční firma. Když probíhala dezinsekce u nás, vzprali jsme si pouze oblečení nezbytně nutné na jeden týden po postřiku a ostatní jsme nechali ve skříních, kde je dezinsektor postříkal chemií, stejně jako celý byt.

Zdenka Nám poslal(a) zprávu dne 21.11.2008 v 16:25 | zdenytu@email.cz [212.4.139.118]

Dobrý den, chci se zeptat. mám podezření podle všechn informací ,že kamarádka má doma štěnice,které si dotáhla s jedním nábytkem. ted u nás byla na návštěvě a donesla mě nějaké dárčky pro malou(miminko), oblečení jsem hned vyprala ale jenom na čtyřicítku a zbytek jsem dala raději na balkon. myslíte si že by tímto způsobem se mohly k nám ty štěnice dostat? jsem z toho uplně na nervy. prosím odpovězte mi na mail. děkuji

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 22.11.2008 v 12:02 | ok@nanoit.cz | http://www.nanoit.cz [90.177.81.54]

Pokud jste oblečení vyprala a zbytek věcí nechala na balkoně, neměl by být problém. Nechte věci na balkoně tak dlouho, dokud teplota venku neklesne dlouhodobě na mínusové hodnoty. Každopádně není moc pravděpodobné, že by se k vám štěnice dostaly v oblečení od kamarádky.

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec