ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

kousanec štěnice

Diskuse » kousanec štěnice

ivanka Nám poslal(a) zprávu dne 9.11.2008 v 19:09 [89.248.248.4]

Svědí kousanec od štěnice stejně jako od komára?

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 9.11.2008 v 23:10 | ok@nanoit.cz | http://www.nanoit.cz [90.177.81.54]

Kousance od štěnice velice často svědí, a to mnohdy víc než od komára.

monika Nám poslal(a) zprávu dne 17.11.2008 v 14:40 | monika_krpalkova@centrum.cz [89.24.249.227]

Asi tyden se mi objevuji pupinky vetsinou po skupinach.Taky se mi zvetsila uzlina muze to byt nasledek kousance od stenice?

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 18.11.2008 v 10:09 | quiet.noise@seznam.cz | http://www.nanoit.cz [90.177.81.54]

Zajděte si za lékařem, nejlépe za dermatologem. On by měl být kompetentní k tomu, aby zhodnotil od čeho mohou pupínky pocházet. Pokud vím, kousnutí od štěnice nemívá nic společného se zvětšováním uzlin. Spíše se objevují alergické reakce či zarudlé otoky.

Markéta Nám poslal(a) zprávu dne 15.1.2009 v 21:43 [85.135.127.2]

Dobrý den, v listopadu 2008 měl náš tříletý syn velký kousanec na krku. Mysleli jsme si, že to má od komára(v té době ještě byli), ale po 14 dnech se mu na tom samém místě objevily další dva kousance. Doktorka se domnívala, že to byl pravděpodobně komár.Od té doby žádné kousnutí neměl. Teď v lednu 2009 se v některých bytech našeho domu objevily štěnice. Je možné, že máme doma štěnice nebo to mohl být opravdu jen komár? Mohou být štěnice v bytě a přitom být nějakou dobu zcela nečinné? Žijeme v bytě 3+1, nikdo jiný štípance neměl.
Moc vám děkuji za odpověď.

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 19.2.2009 v 12:49 [90.177.81.54]

Já bych z vlastní zkušenosti řekl, že štěnice nějaký čas nečinné mohou být. Nastěhovali jsme se do bytu, kde výskyt štěnic byl. To jsme však zjistili až po zhruba půl roce. Je to dost divné, že do té doby nebyl nikdo z nás poštípán. Když jsem tenkrát našel první štípance na rukou, bydleli jsme v bytě už půl roku. V té době jsem ani nevěděl, že se štěnice v civilizovaném světě ještě vyskytují. Zároveň byla situace taková, že poštípaný jsem byl ze tří lidí na bytě pouze já. Našli jsme v bytě pouze pár jedinců brouků a to pouze v okolí postele. Od postřiku uplynul více než rok a žádné štěnice se za tu dobu neobjevily.

Jiřina Nám poslal(a) zprávu dne 2.5.2011 v 11:22 | wiiky@seznam.cz [85.160.194.236]

Dobry den, chtěla bych se jen zeptat zhruba měsíc se mi objevuji velke pupeny po celém tělě a to i na očích které mam vždy velmi oteklé a bolavé..žádné kousnutí není patrné jen velký otok a zarudnití v místě pupenu..nikomu jinému z bytu se to neobjevuje a v okolí postele ani jinde v bytě není ani památky po štenicích ale podle obrázku z internetu to vipadá uplně stejně..je možné že štěnice nejdou vidět..? Předem děkuji za odpověď

Leny Nám poslal(a) zprávu dne 2.1.2020 v 19:40 | kadernictvi.enga@seznam.cz [178.255.168.194]

Mam stejný problem jako Jiřina ,zjistil nekdo co to muze být děkuji

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec