ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

obleceni

Diskuse » obleceni

Petra Nám poslal(a) zprávu dne 18.12.2008 v 12:06 | petrana.11@seznam.cz [94.112.70.209]

Dobrý den, mám dotaz: u rodičů mého manžela se v domě i v jejich bytě objevili štěnice, jestli už tam měli firmu na postřik, tak to nevím, ale měli je i v bytě a byli pokousaní. Vánoce jsou za dveřmi a my se navzájem zveme na návštěvy /oni k nám a my k nim/, je možné aby těmito návštěvami jsme si štěnice my nebo oni k nám donesli? Děkuji moc.

webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 19.12.2008 v 00:35 | ok@nanoit.cz | http://www.nanoit.cz [90.177.81.54]

Těžko říct, jaká je pravděpodobnost. Pokud u přátel nespíte, je pravděpodobnost malá. V opačném případě, je pravděpodobnost vyšší.

Hedule Nám poslal(a) zprávu dne 3.1.2009 v 11:51 [84.42.187.62]

Zdravim Vas, jak uz rika kolega pravedpobnost je tu sice mala ale m uze se stat ze se muze nejaka nahodou prenest hlavne jak uz rikal clovek prede mnou, urcite tam nespat, to by byl prusvih..tak je pak riziko ze je preneste i k vam.
jinak preji hodne stesti my uz hubime stenice od 23.11 a sme z toho na prasky vam povim. zadny deratizator vam nezaruci ze je opravdu vyhubi a navic se lihnou porad nove a nove. nikdo to hnizdo nebyl schopne najit. uz sme z tho na palici..
s pozdravem
H. B.

Nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 11.1.2009 v 11:40 [62.24.81.188]

nešťastnáJEŠTĚ OPZORNĚNÍ: pokud máte štěnic v bytě už hodně, asi by to raději chtělo na poprvé přeci jenom pozvat deratizérskou firmu, dohlídnout aby vystříkala vše, jak jsem tu posala a chtělo by to dýmovnici, aby rázem zahubila všechny žijící štěnice. Potom už můžete byt ošetřovat svou pomocí. To jest, kdyby se průběžně rodily nové z vajíček (ty se ani postřikem ani dýmovnicí nedají vyhubit), aby při vylézání museli přes barirérový postřik a hynuly.

OMLUVA FIRMÁM S POCTIVÝMI DERATIZÉRY: moc se omlouvám vám všem, poctivým, že jsem vás neuváženě stčila všechny do jednoho pytle. Vím, že lidem opravdu pomáháte ze všech sil a za toho "flinka", co byl u nás nemůžete. Prosím promiňte

vystrasena Nám poslal(a) zprávu dne 9.2.2009 v 20:45 [213.192.44.40]

Znama ma doma stenice,snazi se je vyhubit.Je mozne,ze je pri navsteve zavlece ke me domu?Co myslite.DEKUJI y

petra Nám poslal(a) zprávu dne 14.2.2009 v 19:21 [85.135.20.250]

mam dotaz prosim vas znama mne poprosila abych ji vyprala povlečení a deky jelikož nema pračku a neni na tom nijak dobře,tak jsem to udělala.pradlo jsem měla na balkoně než jsem to dala do pračky prát.a ani doma jsem to nesušila.pak jsem se dozvěděla že ma doma štěnice,hrozi to že by byly v tom povlečení a nějak se dostali s balkonu do bytu a co pračka když se to v tom pralo,děkuji za odpověd.

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 19.2.2009 v 12:36 [90.177.81.54]

Pokud se prádlo pralo na vyvářku, mělo by to případné štěnice zahubit. Jinak se štěnice z balkonu do bytu dostat mohly. Jsou tak ploché, že prolezou všude.

Trapasna nervy Nám poslal(a) zprávu dne 24.2.2009 v 15:27 [158.196.150.151]

Mistře WEBMISTŘE - VY URČITĚ MŮŽETE NABÍDNOUT ADRESU - KONTAKT NA FIRMU " B O B R", předpokládám v ČR.
Díky a čekáme s nadějí na Vaší profesionální spolehlivost.
Díky Díky.

jana Nám poslal(a) zprávu dne 3.3.2009 v 22:38 [88.100.146.236]

dobrý den,po poštípání jsem zjistila,že jde o štěnici,vyhodili jsme matraci,vystříkali K-Otrin25,po třech týdnech zopakovali,stále nebyl žádný účinek,pak manžel použil horkovzdušnou pistoli a všechny kouty,nábytek,prostě celý pokoj projel,znova jsme nastřííkali a zatím-máme klid,doufám,že napořád,ale preventivně to zopakujeme.všm přeji při likvidaci hodně úspěchů.

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec