ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

pokousání štenicí

Diskuse » pokousání štenicí

Radim Nám poslal(a) zprávu dne 16.10.2009 v 20:34 [193.179.161.9]

Chtěl bych se zeptat,,co je nejlepší na kousance od štěnic(myslím tím nějaká hojivá mast atd.) --díky za odpoved

Radim Nám poslal(a) zprávu dne 16.10.2009 v 20:49 [193.179.161.9]

Jeste dodatek: Trápí mě to už druhý týden pod paží-mám tam rudé,zatvrddlé,citlivé bouličky--svědí to....

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 16.10.2009 v 22:31 [89.176.21.58]

nešťastnáPro Radima
==========
Osvědčil se mi tekutý pudr, po natření to tolik nesvědí.

Radim Nám poslal(a) zprávu dne 17.10.2009 v 09:11 [193.179.161.9]

Děkuji slečně nebo paní Neštastné za radu--zkusím to (-:..A jeste dotaz-kdy se toho člověk zbaví(nemyslím tím vlastních štěnic,ale těch boláků na kůži)...předem děkuji...

nešťastná Nám poslal(a) zprávu dne 18.10.2009 v 23:20 [89.176.21.58]

nešťastnáPro Radim
===========
No těch menších, pokud jste si je příliš nerozdrápal, tak do měsíce, těch silně rozdrápaných asi nikdy. Mě zůstaly dva červené fleky na stehně. Ale opět mám radu, i když já to neudělala, protože mi nějak zvlášť nevadí:)
Na spáleniny - což je poškození-odumření kůže mi jednou poradila doktorka domácí sádlo - potírat a potírat. Doporučila jsem to jedné holčině, která měla po spálenině na obličeji velký flek, který po mastích, předepsaných kožním lékařem nemizel. Do 6ti neděl byl pryč.:-)
Jo a když jsme u těch spáleninách- další SUPER RADA!
Když čerstvou spáleninu (přímý oheň, pára atd.) okamžitě potřete obyčejnou hořticí a necháte tak dvě hoďky potřené, tak nebudete mít ani známku na kůži, že jste se spálil.:-)
Tak držím pěsti, ať se zbavíte fleků od těch potvor.
Vanda - nešťastná (jsem tu pod dvěma nicky)

Radim Nám poslal(a) zprávu dne 19.10.2009 v 19:57 [193.179.161.9]

Díky moc Vandě za radu,,jinak ten tekutej pudr opravdu pomohl--po potření skutečně nastala úleva a jako kdyby mi tam foukal někdo čerstvý vzduch (příjemný pocit)-docela už ty boláky opadávají tak snad ty štěnice dají pokoj ikdyž tomu nevěřím (-:...Jinak docela náhodá,mám podobný nick který někdy používám a to Vandist ..(-:

tinka Nám poslal(a) zprávu dne 22.10.2009 v 17:42 | tika.br@seznam.cz [82.99.146.251]

Ahoj, ak můžu poradit jak na štípance: mám ich už 10 měsíců!! nik neveděl jak na mě, ale pokus omyl jsem zjistila že mast lentiens' (do 50 Kč) je nejlepší, nebo jak píše nešťastná jen mazat tukem,sádlem aby byla kůže mastná !do 3 týdnů byly štípance prič a zůstali jen 3 jizvičky na celých nohách.

iveta Nám poslal(a) zprávu dne 5.12.2009 v 16:28 [93.202.102.43]

jsem u rodiny v cizine.asi tak deset dnu od prijezdu se mi zacali objevovat stipance hlavne na nohach,jednou na ruce.je jich tak tri,ctyri na jednom miste.stipance natecou a zacnou svedit tak kolem poledne.nekolik noci jsem nechala svitit svetlo a nic jsem nemela,ted uz ale i kdyz svitim.stenice jsem nikdy nezahledla,proto si nejsem jista.v pokoji,kde spim se vyskytuji mysi,chytim tak dve denne.mohou mysi stenice prinest?jak budu s jistotou vedet ,ze to jsou stenice?mam o tom rict rodine?za tyden jedu domu,mohu je privezt s sebou?byla by to katastrofa,velky rozestaveny rodinny dum,vsude plno skvir.poradte prosim.dekuji.

Katka Nám poslal(a) zprávu dne 12.2.2010 v 13:15 [89.24.111.180]

Zdravím, je dost možné, že to skutečně štěnice jsou. Myši samozřejmě přinést štěnice do bytu také mohou. Pokud máte 3-4 na jednom místě a pak zase někde jinde, tak takhle zrovna napadají člověka. Nejlépe by bylo, kdybyste si došla k lékaři, tam by Vám to snad lépe vysvětlili jestli je to od štěnic. Problém je ten, že si je opravdu můžete s sebou přivést a zamořit si jimi celý dům. Stačí totiž jedna jediná samička a za pár dní je máte všude. Rodině bych to určitě řekla, ale je dost možné, že o tom nejspíš ví. Nevěřím tomu, že by se vyskytovaly jen ve Vašem pokoji. S pozdravem Katka.

kity:-) Nám poslal(a) zprávu dne 5.5.2010 v 17:59 [83.208.34.203]

myslím ze stenice maji vsihni lid co to sem napsali krom me ja je 100% nemam!!!!!!!!!!!!!!!!

:-( kity:-)

mikelangelo Nám poslal(a) zprávu dne 21.10.2011 v 04:21 | pararapara@gmail.com [88.212.46.241]

Nechápem na jaku píču tu riešite to co je nasledkom toho ze mate doma plostice alebo inu haved. Prv si vyrieste tie parazity a napiste ako nato. A nebudete mat ziadne stipance a podobne sracky riešiť. :/

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec