ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

domaci katastrofa

Diskuse » domaci katastrofa

zaklin Nám poslal(a) zprávu dne 21.2.2010 v 03:17 [24.36.130.106]

potrebuji poradit mnela jsem stenice v madraci hned jsem ji vyhodila.a na povleceni a plachte jsem mnela maly skvrnky ,a po prohlidnuti polstare a deky jsem par skvrnek taky nasla.Ma otazka zni kdis polstare apovleceni vyperu a vysusim v susisce mohu to zachranit nebo to mam vyhodit co znamenaj ty maly skvrnky.tech polstaru a deky mi je moc lito je to nove dekuji za odpoved

volavka Nám poslal(a) zprávu dne 21.2.2010 v 12:58 | volavka@post.cz | http://www.dddvolavka.cz [88.103.104.165]

http://www.rentokil.de/files/file_312366.pdf
To vyprání či přesušení je jen jeden kamínek z mozaiky úkonů které jsou k vyhubení štěnic nutné. Štěnice v měkkých materiálech zpravidla nesídlí. Ty skrnky jsou nejpravděpodobněji výkaly štěnic, anebo skrvny od krve vzniklé zmáčknutím napité štěnice.vka

jarca Nám poslal(a) zprávu dne 9.4.2010 v 22:49 | 11.smisek@seznam.cz [89.103.28.161]

Dobrý den snazime se tech potvurek zbavyt uz zhruba rok ale nic nepomaha sem stoho zoufala co slo sem vyhodila a kontroluji kde se obevi ale marne je to sice mensi ale stale se obevuji prosim kdo se jich dokazal zbavyt napiste mi rada privitam jakoukoli radu a pomoc budu moc vdecna nebot sem uplne v koncich prosim pomozte dekuji mockrat

misullina Nám poslal(a) zprávu dne 30.6.2010 v 01:28 | Lipt8kovi@seznam.cz [78.45.32.24]

Dobrý den,mam asi stejnej problém jako ostatní,MÁM DOMA ŠTĚNICE!Asi před půl rokem jsme vyměnila státní byt a z krásného bytu jsme se prestěhovali do bytu sice většího,ale zamořeného štěnicema.Je mi z toho uplně smutno,mam 3 letý dítě a každy den pozoruji jeho nové štípance od těch ohavných potvor.Tak jsme to šli řešit na hospodářskou správu(byťák), tam nám po pár dnech poslali nejakého deratizátora,kterej ani jako deratizátor nevypadal,museli jsme vytrhat veškeré čalounění aby mohl vystříkat ty živé štěnice nějakým aerorosolem,nebo co to byloa za tři týdny se to má opakovat,ale stím že příjde vyhubit vajíčka,je tohle normální postup???Proč to nevyhubil najednou?Cena jeho práce byla 2500kč!A ohavné štěnice se nám po bytě prochází stejně.Ten člověk nám tvrdil že se to bude dělat vicekrát.jsme z toho naprosto zoufalí,v noci už ani nechceme ulehat do postele,protože víme že zase příjdou!!!:-(Prosím poradte mi někdo i na meil Lipt8kovi@seznam.cz Děkuji budu vděčná za všechny rady a triky jak se těchto nestůr zbavit.Děkuji

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec