ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

štípance a vyrážka

Diskuse » štípance a vyrážka

eva Nám poslal(a) zprávu dne 27.1.2014 v 21:52 | lilamrit@seznam.cz [78.102.214.177]

Dobrý den,

prosím o radu.

Minulý týden jsem se vrátila z Indie, pořád mě něco kouše a svědí mě pokožka po celém těle, i na hlavě, což se začalo dít už v Indii, mám i vyrážku. Spali jsme na matracích, vedle kterých jsem našla mrtvou blechu, v posteli jsem měla myš a jednou za čas jsem tam našla nějakou tu lezoucí potvoru a v klimatizaci se usídlili holuby, byli tam zablešení a prašiví psi..tak nevím, jestli něco z toho může hrát roli.

Kožní lékařka mi řekla, že mám suchou pokožku a proto se drbu, ale mažu se a drbu se pořád, navíc mě doma něco štípe, např.když si obléknu čisté tričko, sednu na židli (textil) nebo když ležím v posteli. Ucítím štípanec - trochu to oteče, trochu zčervená, svědí to, někdy je vidět vpich, ale většinou ne, a pak to zmizí. Žádného původce nikdy nevidím.
Už jsem z toho zoufalá, nevím co mám dělat.. vše jsem vyprala, vyluxovala, vytřela, vystříkala byt biokillem, nastříkala si vlasy difussilem.. Moc nábytku doma nemám + jeden malý bílý koberec, žádnou blechu ani nic jiného jsem neviděla (pouze jednouho mrtvého brouka, štěnici mi to nepřipomínalo, ale nejsem expert).
V noci můžu normálně spát, ani po ránu nemám žádné kousance, těch mám pár přes den doma nebo večer v posteli.

Nevíte prosím, co by to mohlo být a kam bych se měla obrátit?

Děkuji!eva

Jana Nám poslal(a) zprávu dne 12.11.2014 v 18:45 [37.48.40.85]

Dobry den, muzete mi prosim nekdo poradit? Prestehovali jsme se s manzelem do zahradniho zdeneho domku... Spime tu uz 2 tydny a je posledni 3 dny nemuzu v noci spat kvuli stipancum a vyrazce... Je mozne ze je to od stenice? Manzel nema nic... Prosim poradte nekdo... Dekuji Jana

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec