ŠTĚNICE

základní fakta o štěnicích včasné odhalení štěnic štípanec od štěnice vyhněte se zamoření jak bojovat se štěnicemi fotky štěnic videa štěnic

registr hotelů v USA kde byl potvrzen výskyt štěnic
www.bedbugregistry.com

počítadlo.abz.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

štěnice

Diskuse » štěnice

Fredy Nám poslal(a) zprávu dne 15.7.2020 v 17:13 [77.242.92.81]

Přivezl jsem si to ze Zanzibaru kde jsem se jel podívat na rodný dům Merkuryho.Chaty byly krásné, majitel Ital ale těch brouků a pavouků hafo.Doma jsem byl v lednu a začátkem února jsem pozoroval puchýře na předloktí rukou.Kožní doktorka nevěděla co to je a tak mi naplánovala odběr kůže na histolku.To jsem odmítnul a začal pátrat na internetu. A pak jsem je uviděl večer na sedačce. Zlikvidovat je nešlo tak jsem poptával různé deratizační firmy po celé republice. Většinou jeden byt odmítli dělat, chtěli celý panelák nebo alespoň vchod.Jinak neměli zájem. Jenže byly jen u mě z mého kufru co byl v Zanzibaru. Tak jsem nakoupil všechny přípravky co byly k dispozici ve všech obchodech co se zabývají likvidaci hmyzu. Ale oni se tím nezabývají. Oni se zabývají ziskem z prodeje těch nefunkčních hovadin. Utratil jsem dost a kde nic tu nic. Zapojil jsem své laické zkušenosti a koupil jsem 10 litru SAVA, dal jsem ho do rozprašovače, roušku na ústa a stříkal lišty, dutiny, škvíry,pod skříně,za skříně, do sedačky, atd. a pak jsem opustil byt na měsíc. Úklid stal za to ale výsledek taky!V lednu 2018 jsem si to přivezl a mám pokoj od té havěti.Né úplně!!! Ječště na předloktí rukou jsou jizvy po tom sání těch potvor. Nepřejí nikomu. Ale domnívám se, že 10 l. SAVA na dvoupokojový byt není až tak velká investice a zaručený efekt. A ti vychytralí prodejci a rádoby firmy Vám záruku nikdy nedají. Já asi taky né ale mám to odzkoušené a funguje to!!! Fredy

Jméno:
E-mail:
[nepovinné]
Web:
[nepovinné]
Kontrolní kód:
Opište : fwzd
Text zprávy:
friendly links
Diety a hubnutí mravenci flash web studio nanoit cirkuz skateboards moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby ubytování, penzion, ubytovna Rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec