Nůžky pro profesionální kadeřnictví.

Kadeřnické nůžky Yasaka

         Dobrý den, vítejte na stránkách prezentující japonské kadeřnické nůžky na vlasy a pro vlasovou kosmetiku. Všechny tipy nůžek jsou vyrobené z vysoce kvalitní švédské oceli a vybroušené speciální technikou, která je vyvíjena již více než 40 let. Díky této metodě nůžky dosahují velmi vysokého stupně tvrdosti ostří a tím záruku kvalitního klouzavého střihu, který za vlasy netahá. Samozřejmostí, jako u všech vysoce kvalitních japonských nůžek, je duté kování nožů s oboustranně broušeným ostřím. Mezi další přednosti bezesporu patří i pozinkované rukojeti se speciální antialergickou směsí. Za zmínku stojí , že kadeřnické nůžky YASAKA má ve své oblibě světem uznávaný kadeřník ANDREW BARTON (nejlepší britský kadeřník roku 2006) jak sám uvedl v rozhovoru pro ukhairdressers.com

  


Kadeřnické nůžky :

nůžky DRY  | nůžky KEB  | nůžky KM  | nůžky LEFT  | nůžky S 500  | nůžky S 50  | nůžky YB  | nůžky YA  | nůžky KE  
efilační typ : nůžky YS 28  | nůžky YS 30  | nůžky YS 10  | nůžky YS 33  | nůžky YS 400  | nůžky SK 30  
              Chtěli bychom Vám představit jeden z posledních modelů nůžek a to typ KM. Tyto kadeřnické nůžky mají ergonomický tvar a velice ladný jednoduchý design, nechybí ani zakulacená špička, která předchází náhodným zraněním při manipulaci i při střihu vlasů, zvětšené a tvarované ouško pro palec a na druhé straně tvarování ideální pro dlouhodobé používání s možností držením celou rukou. Jsou samozřejmě neuvěřitelně ostré. (dbejte velké opatrnosti při používání těchto Kadeřnických nůžek hlavně při střihu vlasů, aby nedošlo ke zbytečnému poranění Vás či Vašeho klienta.)

nůžky na vlasy

Není opomenuto ani na kadeřnické nůžky speciální pro levoruké držení. Proti předchozímu modelu je u těchto jiné středové uložení umožnující okamžitou aretaci šroubu a tím zajistit stále dokonalý střih a tím pomoci k cílenému účesu. (u většiny modelů je možno výběru aretačního šroubu)

nůžky pro levaky

Mezi perly patří efilační nůžky. Díky netradiční technice a široké nabídce tvarů efilačních zubů je možné dosahovat velkých změn účesu a dokonce různých typů střihů vlasů. Oproti běžným efilačkám tyto dokáží zpracovat ofinu jedním tahem a docílit tak krásné zarovnání vlasů ve stejném poměru po celé délce střihu. U všech nůžek je použit stejný typ ostření což zaručuje u efilačních nůžek extrémní životnost a po dlouhou dobu není nutno naše kadeřnické nůžky brousit.

Efilacni Kadeřnické nůžky

 

Varování před porušením kvality a ukončení možnosti reklamace:

Nepovolujte aretační šroub více než je nutné.
Jestliže dojde k uvolnění šroubu, rozevřete nůžky a jemně dotáhněte, nůžky by se měly zavřít pouze vlastní vahou - Nepoužívejte jakoukoli sílu.
Optimální mezera mezi rukojetmy je přibližně 5mm.
Uvolněte šroub a nastavte mezeru, když je šířka rozevření větší a nůžky kladou odpor. Znovu rozevřete a nastavte aretační šroub.
Zacházejte s nůžkami velmi opatrně při používání.
Nůžky jsou sice velice pevné, ale také velmi křehké, proto mohou být poškozeny a může dojít až k jejich zlomení utrpíli pád nebo náraz na tvrdý povrch.
Odstrante všechny nečistoty z nůžek bezprostředně po jejich použití.
Rozežírání a leptání agresivních látek může značně redukovat životnost kadeřnických nůžek.
Životnost nůžek se velmi zkracuje a může dojít i k trvalému poškození, používáteli je pro střih vlasů i přesto že jsou částečně tupé. Je nutné brousit nůžky okamžitě po jejich ztupení.

Pokud dodržíte všechny zásady, naše kadeřnické nůžky Vám budou velice dobře sloužit po dlouhou dobu.


V případě zájmu o jakékoli další informace nebo o způsobu objednání klikněte zde.

nanoit flash web