jak yhubnout

HUBNUTÍ

Jak rychle zhubnout Diety jídelníček hubnutí Hubnutí břicha Prášky a léky na hubnutí Cviky na hubnutí Adkinsova dieta Zdravá dieta-antioxidanty Dieta a vitamíny Diety online počítadlo.abz.cz

home

XLS Medical

Diskuse » XLS Medical

Darina Nám poslal(a) zprávu dne 21.5.2012 v 08:13

Ahoj, potřebovala bych poradit. Po porodu jsem přibrala 10 kg, snažím se již 3 měsíce dodržovat dietní režim, 2 x týdně cvičím, ale zatím se žádné velké výsledky nedostavují. Dočetla jsem se o přípravku XLS Medical? Máte jej někdo vyzkoušený?

Simonka Nám poslal(a) zprávu dne 23.5.2012 v 08:36

Zdravím, přípravek XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny je výborný, cítím se skvěle, po 2 měsích mám 3 kg dole a je velice dobré, že tento produkt nemá negativní vedlejší účinky.

Linda Nám poslal(a) zprávu dne 25.5.2012 v 09:30

Ja se snažím dodržovat zdravý jídelníček k tomu používám XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny .Jsem s ním moc spokojená, zabraňuje chutím na sladké a omezuje pocit hladu. Také se mi upravilo vyprazdňování a celkově se cítím velice dobře. Po měsící užívání mám 3 kg dole, občas přidám také nějaký pohyb a kila jdou stále dolů.

Laura Nám poslal(a) zprávu dne 28.5.2012 v 08:39

Doporučuji,nebylo mi po něm ani zle,ani nebolelo břicho a ani jsem nemusela být neustále poblíž toalety,jako u jiného přípravku. Shodila jsem rychle a efektně.

Dasha Nám poslal(a) zprávu dne 29.5.2012 v 10:06

Již jsem zhubla dvě kila a cítím se dobře. Žádné vedlejší účinky nemám. Již na sobě cítím, že mi ubývají tuky hlavně na bříšku a stehnech, na bocích to jde pomalu ale jde. Snažím se alespoň 2 x v týdnu o pohyb, většinou na rotopedu. V jídle se nijak neomezuji, klidně si dám i čokoládu.

Jita Nám poslal(a) zprávu dne 31.5.2012 v 08:56

Zdravím chtěla bych se podělit o zkušenost s XLS Medical. Mám ráda hranolky a hamburgery, prostě tučnější jídla, tak jsem vyzkoušela XLS Medical Vázání kalorií z tuků. Tablety jsem užívala 3x denně vždy 15 min. před hlavním jídlem a výsledky se dostavily.Mám 5 kg dole, přípravek pohlcuje tuk, díky řadě vitamínů srovnává trávení a vyprazdňování, mírní hlad a chuť a stabilizuje váhu při běžném stravovacím režimu.Doporučuji

Přidání nové zprávy

  • Nepište prosím bez hacku a carek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Vše co začína http:// bude odkaz.
*Jméno:
E-mail: [nepovinné]
Web: [nepovinné]
*Kontrolní kód: Opište: fwzd
*Text zprávy:

Počet zobrazení 4208.

RSS Zdroj - Edit

friendly links
tisk letáků, tisk vizitek, propagační technika diety jídelníček flash web studio nanoit dětské oblečení - baboon moskyto bar světla a osvětlení LUXO flash bannery ekologické dřevostavby ok-okna štěnice Prášky na hubnutí katalog www stránek základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec truhlářství karel