jak yhubnout

HUBNUTÍ

Jak rychle zhubnout Diety jídelníček hubnutí Hubnutí břicha Prášky a léky na hubnutí Cviky na hubnutí Adkinsova dieta Zdravá dieta-antioxidanty Dieta a vitamíny Diety online počítadlo.abz.cz

home

Dietní plány

Diskuse » Dietní plány

Nika Nám poslal(a) zprávu dne 4.11.2015 v 12:12

Ahoj, máte někdo zkušenost s dietními plány sestavenými od odborníků.Jak to funguje a co to obnáší?

Saša Nám poslal(a) zprávu dne 7.11.2015 v 19:45

Ahoj, k dietnímu plánu jsem se dostala,když jsem rychle potřebovala zhubnout do šatů. Od rána do večera jsem seděla v kanceláři a o víkendu jsem se snažila dohnat vše, co jsem v týdnu nestíhala.Na cvičení nebyl čas a ani chuť. Dala jsem se na dietní plán Guareta od Dr.Staňka.Změnila jsem úplně jídelníček a nosila si jídlo do práce nebo si ho tam přímo chystala. Ráno pěkně snídaně, pak oběd, malá svačina a večeře. Rozhodně jsem nehladověla. Je to o tom, že si nemusíš nic počítat,jen si chystáš jiná jídla.Ale jsou dobrá, mě chutnala. Nesmíš se mezi tím ládovat zákuskama nebo tak, musíš dodržovat plán, co budeš jíst. Není to nic hrozného. Zhubla jsem 5kg.

Nika Nám poslal(a) zprávu dne 11.11.2015 v 19:41

Moc děkuju za info. A to jsi byla přímo někde u něj v ordinaci nebo někde? A on ti řekl co máš jíst? Musím se někam objednávat?Díky

Saša Nám poslal(a) zprávu dne 16.11.2015 v 09:52

Nemusíš se nikam objednávat.Když mrkneš na stránky (drstanek.cz), tak přímo tam mají online poradnu, tam se můžeš na cokoli zeptat a je tam kdyžtak i kontakt.Najdeš tam vše co budeš potřebovat. A můžeš si tam rovnou objednat i ten dietní plán.

Nika Nám poslal(a) zprávu dne 24.11.2015 v 21:49

Super. Moc děkuju. Už ho mám objednaný, tak jsem zvědavá. Jsem ráda, že jsem se k tomu konečně odhodlala.

Věrka Nám poslal(a) zprávu dne 6.10.2016 v 16:11

Ahoj,prosím o radu jak zhubnout a hlavně jak si tu váhu udržet. Veškerá dieta u mě skončí jojo efektem. Myslím, že když se užívajíjen nějaké preparáty na hubnutí, tak to taky není moc zdravé, ale už jsem bezradná. Máte s něčím zkušenost?

Radka Nám poslal(a) zprávu dne 10.10.2016 v 09:23

Určitě si nekupuj jen nějaké driáky na hubnutí, to ti právě způsobí ten jojo efekt. Pokud chceš trvale zhubnout tak musíš úplně změnit svůj denní režim, nebo spíš styl. Změnit jídelníček atd. Dá to trochu zabrat, ale úspěch máš zaručen. Záleží taky na tom, jak pracuje tvůj organismus, podle toho se bude odvíjet i strava a rychlost hubnutí.

Věrka Nám poslal(a) zprávu dne 13.10.2016 v 18:01

No já právě nechci jíst jen nějaký tablety na hubnutí. Chci kompletně změnit jídelníček a způsob stravování. Říkám si, že zajdu do nějaké poradny a nechám si tam poradit od profesionálů. ať to stojí co to stojí,musím se sebou začít něco dělat.

Radka Nám poslal(a) zprávu dne 17.10.2016 v 20:43

To je rozumný a správný přístup. Můžu ti doporučit poradnu svět zdraví. Jsou tam výborný. Se vším ti tam pomůžou. Mně tam dali pěkně dohromady.Dělali mi testy a nevyšly zrovna dobře. jesště k tomu jsem diabetik, takže mi museli uzpůsobit jídelníček ještě kvůli tomu a přišli mi na to,že jsem vysoký riziko vzniku trombozy, takže jsme řešili i to. Jsem ráda,že jsem si k nim zašla.

Věrka Nám poslal(a) zprávu dne 19.10.2016 v 21:27

To jsem vůbec nevěděla, že tohle můžou zjistit v poradně. Kolik tam platíš? To platíš po jednotlivích konzultacích, není to moc drahý? Kde mají prosím tě tu poradnu? Když by to nebylo moc daleko, tak bych si tam zkusila zajet.

Radka Nám poslal(a) zprávu dne 24.10.2016 v 10:35

Koukni se na https://www.svet-zdravi.cz mají hodně poboček, tak si můžeš najít tu, kterou budeš mít nejblíž a nemusíš jezdit nikam daleko. Ceny máš různý, podle toho co si vybereš, třeba budeš chtít jen konzultaci a nic víc. Nebo si můžeš vybrat třeba nějaký balíček. Ale nejdřív si tam a zavolej a objednej se. Oni mají dost plno,tak abys tam nečekala zbytečně. Je lepší se předem objednat.

Přidání nové zprávy

  • Nepište prosím bez hacku a carek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Vše co začína http:// bude odkaz.
*Jméno:
E-mail: [nepovinné]
Web: [nepovinné]
*Kontrolní kód: Opište: fwzd
*Text zprávy:

Počet zobrazení 1725.

RSS Zdroj - Edit

friendly links
tisk letáků, tisk vizitek, propagační technika diety jídelníček flash web studio nanoit dětské oblečení - baboon moskyto bar světla a osvětlení LUXO flash bannery ekologické dřevostavby ok-okna štěnice Prášky na hubnutí katalog www stránek základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec truhlářství karel